loader

Öneriyoruz: En İyi Transparan Pudra Önerileri

Favoriye Ekle

Transparan pudralar makyaj dünyasına girdiğinden beri makyajımızın bozulma şansını ortadan kaldırdık! Transparan pudra kullanarak makyajımızı daha kalıcı bir hale getiriyoruz ve gün içinde parlamasına engel oluyoruz. Bunun kıymetini ancak bizim gibi yağlı ciltliler anlar!

Her makyaj malzemesinde olduğu gibi transparan pudra konusunda da iyi ve kötü deneyimler olabiliyor. Makyaj.com okuyucularının kötü tecrübe yaşamasını istemediğimizden en iyi ve en memnun kaldığımız transparan pudra önerilerini seninle paylaşıyoruz. En iyi transparan pudrayı kullanmak senin de hakkın. Aşağıdaki transparan pudralardan birini seçtiğinde pişman olma şansın sıfır!

Maybelline New York Fit Me! Transparan Pudra

Maybelline New York Fit Me! Transparan Pudra

Ten makyajı yaptıktan sonra cildinde yağlanma oluyorsa, gözeneklerin makyajının üzerinden belli oluyorsa en iyi transparan pudrayla tanışma zamanın gelmiş de geçiyor. Bizim uzun süredir kullandığımız, performansından, fiyatından, kalıcılığından ve etkisinden çook memnun kaldığımız Maybelline Fit Me Transparan Pudra'yı sana öneririz.

Fit Me Transparan pudranın en sevdiğimiz yanı yüzümüzdeki yağlanmayı kontrol altına alırken ciltte doğal ve mat bir etki bırakıyor. Ten makyajıyla kusursuz bir uyum sağlıyor, yüzde asla donuk bir görünüm yaratmıyor. Fondötenin rengini değiştirmediği için ten makyajında oynama yapmamıza gerek kalmıyor. Sen de yüzündeki yağlanmayı doğal bir şekilde gizlemek, gün boyu doğal mat görünmek istiyorsan Fit Me Transparan Pudra'yı makyaj çantana ekle.

L’Oréal Paris Infaillible Magic Loose Powder Transparan Pudra

L’Oréal Paris Infaillible Magic Loose Powder Transparan Pudra

Daha önce hiç mavi transparan pudra denedin mi? Şaşırdın, değil mi? L’Oréal Paris Infaillible Magic Loose Powder, açık mavi tonlarında harika sabitleme özelliği olan bir transparan pudra! Loreal transparan pudrayı biz en çok göz altı, burun üstü, çene ucu ve alın gibi parlamaya müsait olan bölgelere uyguluyoruz. İnce çizgilere dolmuyor, makyajı yağlandırmıyor ve pudrayı uyguladığın anda nasıl görünüyorsa saatler sonra da aynı öyle görünmeye devam ediyor!

L’Oréal Paris Infaillible Magic Loose Powder Transparan Pudra'nın en iyi pudralar listesinde olmasının bir diğer önemli sebebi ise yüzde doğal bir aydınlık etki yaratması! Transparan pudra sürdükten sonra makyajının daha ağır ve abartılı görüneceğinden endişe duyuyorsan Loreal transparan pudra ile tüm ön yargılarını yıkabilirsin. Transparan pudrayı sürdükten sonra yüzün yumuşacık görünüyor, pudranın içeriğindeki mavi pigmentler sayesinde cildin daha aydınlık ve fresh görünüyor.

NYX Professional Makeup HD Finishing Powder 

NYX Professional Makeup HD Finishing Powder

Ten makyajını sabitlemek ve mat makyaj yapmak için sana NYX Professional Makeup HD Finishing Powder transparan pudrayı öneririz. Sıkıştırılmış forma olan bu transparan pudrayı biz her seyahatimizde yanımıza alıyoruz ve özel gece makyajlarında mutlaka kullanıyoruz. Pudrayı uyguladıktan sonra cildinde ipeksi ve mat bir bitiş sağlıyorsun. NYX transparan pudra sıkıştırılmış olduğu için hemen bitmiyor, uzun uzun kullanabiliyorsun. Tek bir transparan pudra alayım ve hemen bitmesin istiyorsan NYX pudra aradığın 'o' en iyi transparan pudra olabilir.

Transparan pudrayı uygularken pudra süngeri veya pudra fırçası kullanabilirsin. Pudra fırçası daha doğal bir görünüm sağlarken, süngerle uyguladığında daha yoğun ve etkili sonuçlar elde edebilirsin. Pudrayı bol miktarda göz altına ve T bölgene uygula, makyajını tamamladığında hafifçe süpürerek ten makyajını sabitleyebilirsin.

Lancome Long Time No Shine Transparan Pudra

Lancome Long Time No Shine Transparan Pudra

Ten makyajının rengini değiştirmeyen ve yüzünü kurutmayan transparan pudra arıyorsan Lancome Long Time No Shine Transparan Pudra tam sana göre! Parlama karşıtı etkisi sayesinde makyaj yaptıktan sonra yüzünde yağlanma ve istenmeyen parlamalar oluşmuyor, makyajın gün boyu doğal ve yumuşacık görünüyor.

Fondötenin kalıcılığını arttıran Lancome pudra, hem günlük hem de gece kullanımına uygun. Bu pudranın çok sevilmesinin bir diğer nedeni ise yüzde beyaz ve yapay bir his bırakmaması. Transparan pudralarda meydana gelen solgun görünüm Lancome pudrada oluşmuyor, tam tersi cildin daha rahat ve fresh görünüyor. Transparan pudranı yüzünün en çok yağlanan bölgelerine tampon hareketlerle uygulayarak gün boyu porselen ten makyajının tadını çıkarabilirsin.

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Transparan Pudra

nyx can't stop won't stop transparan pudra

Seni asla yarı yolda bırakmayacak, gün boyu ten makyajını kusursuz gösterecek bir sabitleme pudrası arıyorsan NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Transparan Pudra'yı alışveriş sepetine eklemelisin. Yüzüne uyguladığın kapatıcı ve fondötenin performansını arttıran NYX pudra, yüzünde gün boyu kalıcı matlık yaratıyor.

En son makyaj trendlerinden olan baking uygulaması için NYX transparan pudra doğru bir karar olacak. Kolay yayılan, yüzde mat ve canlı bir etki bırakan bu pudra sayesinde en iyi baking makyajlarından birini yapacaksın. Baking uygulaması için yüzünün parlama yaptığı bölgelere yoğun olacak şekilde transparan pudranı uygula, 10 dakika sonra geniş pudra fırçasıyla pudranı dağıt. İşte kusursuz ve pürüzsüz ten makyajı bu kadar basit!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler