loader

Öpücüklere dayanıklı 5 kalıcı mat ruj

Favoriye Ekle

Makyajımızda en çok ihtiyacımız olan şeylerden biri de günün her şartına, yemeye, içmeye ve öpücüklere dayanıklı mat rujlarken, uzun araştırmalarımız sonucu bulduğumuz 5 kalıcı mat ruju seninle paylaşmadan edemedik!

Eğer sen de bizim gibi gün boyu aynaya bakıp ruj kontorlü yapmadan gönül rahatlığıyla kullanabileceğin bir mat ruj arıyorsan, mat dudak makyajlarının bağımlısıysan, işte öpücüklere bile dayanıklı, en iyi 5 mat ruj karşında!

1. Çikolata'dan İlham Alan L'Oréal Paris Les Chocolats Ultra Mat Likit Rujlar

Çikolata'dan İlham Alan L'Oréal Paris Les Chocolats Ultra Mat Likit Rujlar

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

En iyi likit mat rujlar arasında kahverengi tonları büyük yükselişte. L'Oréal Paris'in çikolata tonlarından ilham alarak hazırladığı Les Chocolats ultra likit mat rujları hem renkleri hem de çikolata kokularıyla dener denemez kalbimizi çaldı. Kahve tonlu her skaladan nude ruj rengine sahip bu ruj serisinin en beğendiğimiz özelliği, incecik yapısıyla dudakta hiç ağırlık yaratmadan tüm gün kalıcı olmaları. Dudakları kurutmuyor, tek seferde yoğun renk veriyor ve matlaşıp sabitlendikten sonra da uzuuun süreler bir yere kıpırdamıyor!

2. En iyi pembe mat rujlar: Maybelline Super Stay Matte Ink Pinks

maybelline super stay matte ink likit mat ruj pinks

Likit ve mat ruj dendiğinde akla ilk gelen rujlardan olan Maybelline Super Stay Matte

Ink likit mat rujların pembe tonlarından oluşan Pinks serisi, pembe rujları sevenlerin yüzünü güldüreceği kesin. Süper mat ve süper kalıcı olan bu likit mat rujlar, yemeye, içmeye ve öpücüklere en dayanıklı rujlar arasında. Üstelik pembenin farklı tonları ise çok kullanışlı.


3. Dramatik mat: Lancome L'Absolu Rouge Drama Matte Rujlar

lancome l'absolu rouge drama matte 510 ardent sand

Ultra mat bitişi yanında konforlu bir kullanım sağlayan Lancome L'Absolu Rouge Drama Matte rujlar, kalıcı mat ruj arayanlar için bir diğer seçenek. Özellikle serideki 510 Ardent Sand, her dudağa yakışacak nude tonuyla olmazsa olmaz rujlardan biri.

4. En parlak en mat bitişli rujlar: Maybelline Super Stay Matte Ink City Edition

maybelline super stay matte ink city edition

Asla yerinden oynamayan, denize girsen, yemek yesen, duşa girsen bile dudağında ilk sürdüğün gibi görünen, aynı zamanda canlı tonlara sahip bir mat ruj arıyorsan, Maybelline New York Super Stay Matte Ink rujların City Edition serisine mutlaka bir şans vermelisin. 16 saate kadar kalıcı olan bu rujlar, bu yaz makyaj çantalarımızın vazgeçilmez üyeleri, favorimiz ise parlak turuncu rengi ile 118 Dancer rengi!

5. Karamel kokulu L'Oréal Paris Infaillible Matte Crayon Kalem Rujlar

L’Oréal Paris Infaillible Matte Lip Crayon kalem ruj – 105 Sweet and Salty

Hem ultra mat hem de ultra konforlu bir mat ruj deneyimi yaşamak istersen, L'Oréal Paris'in Infaillible Matte Lip Crayon kalem rujlarını bir an önce denemelisin. Mat bitişli bu rujlar gün boyu kalıcı oldukları gibi, kaygan formülleri ile de son derece rahat uygulanıyorlar. İnce ve eğilimli özel tasarım uçları, ayna kullanmadan ruj sürmene yardımcı olacak. Üstelik, her zaman trend olan mercan, nude, turuncu ve kırmızı tonlarını bu seride bulabilirsin!

Mat rujları delicesine sevip, makyaj çantamızın ayrılmaz üyeleri arasına soktuğumuza göre, bu işte uzmanlaşmak için mat ruj sürmenin 5 sırrını anlattığımız yazıya da göz atmanı şiddetle tavsiye ediyoruz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön