loader

Öpücüklere dayanıklı 5 kalıcı mat ruj

Favoriye Ekle

Hayatın tüm şartlarına ve öpücüklere dayanıklı 5 kalıcı ruj önerimizi paylaşıyoruz!

Makyajımızda en çok ihtiyacımız olan şeylerden biri de günün her şartına, yemeye, içmeye ve öpücüklere dayanıklı kalıcı rujlarken, uzun araştırmalarımız sonucu bulduğumuz 5 kalıcı mat ruju seninle paylaşmadan edemedik!

Eğer sen de bizim gibi gün boyu aynaya bakıp ruj kontorlü yapmadan gönül rahatlığıyla kullanabileceğin bir mat ruj arıyorsan, işte öpücüklere bile dayanıklı en iyi 5 kalıcı ruj karşında!

1. L'Oréal Paris Infaillible 2 Step Likit Ruj

L'Oréal Paris Infaillible 2 Step Likit Ruj

Öpücüklere dayanıklı kalıcı ruj listemizin ilk üyesi, L'Oréal Paris Infaillible 2 Step Likit rujlar. Çift taraflı aplikatörünün ilk tarafı dudağa yoğun renk veren likit bir ruj, ikinci tarafı ise dudağa nem veren ve ışıltılı görünmesini sağlayan bir balm bulunuyor. 24 saate kadar kalıcı bu likit ruj, dudakları kurutmuyor, çatlamış görünüme neden olmuyor ve öpücüklere olduğu kadar maskeye de dayanıklı bir formüle sahip.

2. Kalıcı kırmızı ruj: Maybelline Matte Ink 20 Pioneer

Kalıcı kırmızı ruj: Maybelline Matte Ink 20 Pioneer

Kırmızı ruj sürerken bizi endişelendiren önemli konulardan biri de rujun bulaşması. Kıyafetlerle birlikte öpücüğümüzle de kırmızı iz bırakmak istemeyiz! Bu yüzden de her duruma dayanıklı en kalıcı kırmızı rujlardan birini öneriyoruz: Maybelline Matte Ink 20 Pioneer rengi. Hem kırmızısının tonu çok güzel, hem de 16 saate kadar kalıcı formülü, yemeye, içmeye, bardak kenarlarına, maskeye ve öpücüklere dayanıklı!


3. Dramatik mat: Lancome L'Absolu Rouge Drama Ink Rujlar

Dramatik mat: Lancome L'Absolu Rouge Drama Ink Rujlar

4. NYX Professional Makeup Shine Loud Rujlar

NYX Professional Makeup Shine Loud Rujlar

Asla yerinden oynamayan, denize girsen, yemek yesen, duşa girsen bile dudağında ilk sürdüğün gibi görünen, aynı zamanda canlı tonlara sahip bir mat ruj arıyorsan, Maybelline New York Super Stay Matte Ink rujların City Edition serisine mutlaka bir şans vermelisin. 16 saate kadar kalıcı olan bu rujlar, bu yaz makyaj çantalarımızın vazgeçilmez üyeleri, favorimiz ise parlak turuncu rengi ile 118 Dancer rengi!

5. Dövme etkisi: YSL Beauty Tatouage Couture Likit Rujlar

Dövme etkisi: YSL Beauty Tatouage Couture Likit Rujlar

Hem ultra mat hem de ultra konforlu bir mat ruj deneyimi yaşamak istersen, L'Oréal Paris'in Infaillible Matte Lip Crayon kalem rujlarını bir an önce denemelisin. Mat bitişli bu rujlar gün boyu kalıcı oldukları gibi, kaygan formülleri ile de son derece rahat uygulanıyorlar. İnce ve eğilimli özel tasarım uçları, ayna kullanmadan ruj sürmene yardımcı olacak. Üstelik, her zaman trend olan mercan, nude, turuncu ve kırmızı tonlarını bu seride bulabilirsin!

Mat rujları delicesine sevip, makyaj çantamızın ayrılmaz üyeleri arasına soktuğumuza göre, bu işte uzmanlaşmak için mat ruj sürmenin 5 sırrını anlattığımız yazıya da göz atmanı şiddetle tavsiye ediyoruz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/