loader

Paradise Maskara'nın Unutulmayacaklar Listesine Girmesi İçin 5 Neden

Favoriye Ekle
Paradise Maskara'nın Unutulmayacaklar Listesine Girmesi İçin 5 Neden

Gelmiş geçmiş en iyi maskaralardan biri olan L’Oréal Paris Paradise, neden sence bu kadar sevildi? İşte bu harika maskaranın unutulmayacaklar listesine girmesi için 5 geçerli neden!

L’Oréal Paris maskaralar arasında en popüler olan Paradise, neredeyse hepimizin makyaj çantasına girdi bile. Çıktığı ilk günden beri çok severek kullandığımız bu maskara, kirpiklere verdiği göz alıcı hacim, kıvrık ve yoğun görünüm sayesinde vazgeçilmezimiz oldu. Biz de L’Oréal Paris Paradise maskaranın “Unutulmaz Maskaralar” listesine girmesi için 5 nedeni bir araya getirdik!

1. Tek Katta Göz Alıcı Hacim ve Dolgunluk

L’Oréal Paris Paradise maskara ile Tek Katta Göz Alıcı Hacim

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Bir maskaradan beklenen en önemli etkilerden biri de hacimdir. L’Oréal Paris Paradise maskaranın bu kadar sevilmesinin sebebi, kirpiklere hacim ve dolgunluğu tek katta veriyor uluşu. Yani daha sürer sürmez, maskaranın etkisini görmek, o maskarayı sevmek için son derece yeterli bir sebep! 

Kıvrımlı kıl fırçası ile tüm kirpikleri kavrayabiliyor ve tek tek hepsini kökten uca dolgunlaştırıyor. Böylece kirpikler çok daha yoğun görünüyor. Bu fırçanın kirpikleri kıvırma özelliği de inanılmaz başarılı!

2. Ulaşılabilir Lüks Etkisi

L’Oréal Paris Paradise maskara ile Göz Alıcı Dolgun Görünüm

Bu kadar iyi özellikleri bu kadar ulaşılabilir bir markada bulmak tabii ki bizi en cazip eden nedenlerden biri. Yüzlerce lira verip satın aldığımız, çok övülen, makyaj Youtuberları arasında dillerden düşmeyen maskaralar ile aynı etkiyi L’Oréal Paris’te ulaşabilmek gerçek bir lüks değil mi?

3. Yumuşak His

L’Oréal Paris Paradise maskara ile Yumuşak His

Hacim ve dolgunluk dendiğinde, daha önce aklımıza ağırlaşmış ve topaklanmış kirpik görünümü gelirdi. L’Oréal Paris Paradise maskaranın özel formülü ile kirpikler hacim kazanırken ağırlaşmıyor, topaklanıp birbirlerine yapışmıyorlar. Bu maskaranın formülü o kadar hafif ve kremsi ki, kirpikler gün sonunda bile yumuşacık ve esnek kalıyor. Dökülme yapmayan, kirpikleri ağırlaştırmayan bu formül, Paradise maskaranın bir adım öne çıkmasını sağlıyor.

4. Yoğun Siyah Etki

L’Oréal Paris Paradise maskara ile Yoğun siyah etki

İyi bir maskaradan beklediğimiz diğer bir önemli şey de en açık renkteki kirpikleri bile örtmesi. L'Oréal Paris Paradise maskara, özel formülü ile tüm kirpiklere yoğun siyah bir etki veriyor ve böylece kirpikler iyice belirginleşiyor.

5. Paradise Hissi

L’Oréal Paris Paradise maskara ile Paradise Hissi

Sonuç olarak, ister günlük makyajında kullan, ister heyecanla beklediğin romantik bir akşam yemeği makyajında, istersen de bir festivalde veya partide, L’Oréal Paris Paradise maskaranın kirpiklere tek katta verdiği o harika hacim ve dolgunluk, makyajın çok daha çekici ve göz alıcı görünmesini sağlıyor. Gün içinde aynaya bakamasan bile hep harika göründüğünü, bakışlarının çekici olduğunu bildiğin için kendini iyi hissetmen mümkün. İşte bu tam olarak bir Paradise Hissi! Cennetten çıkma kirpiklere kim hayır diyebilir ki?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön