Parfümünle unutulmaz ol!

Parfümünle unutulmaz ol!

Daha önce bir kokunun seni yıllar öncesine, hatıralarına götürdüğü oldu mu? Anılarımız aldığımız kokularla daha da unutulmaz hale gelir. Sen de yılbaşı gecesi parfümünle etrafındakilerin anılarında unutulmaz olmak istersen, parfümünü nasıl uygulaman gerektiğini bu yazımızdan öğrenebilirsin!

1.Nemlendir

Parfümünün çok uzun bir süre, sanki daha yeni sıkmışsın gibi kokmasını sağlamanın bir yolu parfümünü iyi nemlendirilmiş bir cilde uygulamaktır. Banyodan sonra nemlendiricini tüm vücuduna uyguladıktan sonra parfümünü uygulamayı dene. Özellikle, Lancome La Vie Est Belle gibi, vücut losyonunu da bulunan bir parfümü losyon sonrasında uygularsan, ekstra etkili olmasını sağlayabilirsin.

2.Parfümü havaya uygulamak

Genelde yaygın olarak söylenen, parfümü havaya sıkıp, altında yürümek yöntemi sadece parfümünün boşa gitmesine neden olur. Ayrıca tenine değmediği için parfümünün daha uzun süre kalıcı olmasını da sağlamaz.

3.Saçlarındaki parfüm

Bu yöntem sayesinde, sen yürüdükçe saçlarındaki parfüm, ardından hoş bir koku yayılmasını sağlar. Parfümünü direkt olarak başının üzerine, saçlarına doğru, dairesel hareketlerle veya tarağına az miktarda sıkarak uygulayabilirsin.

4.Sıcak noktalara uygula

Parfümünü vücudundaki sıcak noktalara uygulayarak etkisini artırabilirsin. Kulak arkası, bilekler, boyun, iç dirsekler ve dizin arkası gibi bölgelerdeki damarlar deriye daha yakındır. Bu bölgelerdeki ısıyla beraber parfümün de ısı sayesinde yayılır. Ancak parfümü tüm bölgelere uygulamamalısın. Sadece bir ya da iki nokta seçip, aşırı uygulamamaya özen göstermelisin.

Muhteşem kokan parfümünle yeni yıla harika bir başlangıç yapmaya ne dersin?

BU YIL ARALIK AYINDA LA VIE EST BELLE, SENİN MUTLULUK DİLEKLERİNİ YILDIZLARA TAŞIYOR ...
3 KELİMELİK MUTLULUK MESAJINI YAZ, MESAJIN PARİS SOKAKLARINDA IŞILDAYIP GÖZ KAMAŞTIRSIN!

Daha fazla bilgi için Lancôme'un sayfasına göz atabilirsin.


BU GÖRÜNÜM İÇİN
Lancôme La Vie Est Belle EDP 100ml Parfüm

Lancôme La Vie Est Belle EDP 100ml Parfüm

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN
Lancôme La Vie Est Belle EDP 100ml Parfüm

Lancôme La Vie Est Belle EDP 100ml Parfüm