Paris Moda Haftası'ndan bronz görünümler

Paris Moda Haftası'ndan bronz görünümler

2016 yılı bronz görünümlerin en popüler olduğu yıllardan biri oldu. Yaz döneminde bronzer sürmeden dışarı çıkamaz olduk! Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Paris Moda Haftası'nda bronz makyaj furyasının ne kadar yaygın olduğunu bir kez daha gördük. Balmain defilesinde yürüyen başarılı modeller, bronz görünümleri ile bizleri büyüledi. Sen de yaz makyajında biraz daha bronz ve enerjik görünmek istiyorsan bu furyaya katılmanı tavsiye ediyoruz.

2017 İlkbahar- Yaz makyaj trendi

 

2016 yaz mevsiminin henüz yarılamamışken, tasarımcılar önümüzdeki yıl için tasarımlarını ve makyaj stillerini belirlediler bile. 2017 yılı İlkbahar-Yaz döneminde bronz makyaj göz önüne çıkıyor. Göz makyajında ise belli belirsiz siyah eyeliner görünümü başrolde. Kaşlar, her zaman olduğu gibi belirgin ve doğal. Kaşlarımızı uzun süredir doğal şekillendiriyorduk, demek ki bir süre daha böyle gidecek. Dudaklarda ise nude renkler önümüzdeki yıl da popüler olacak desek şaşırmazsın. Değil mi?

Bronzerı nereye uygulamalıyım?

 

Ten rengini olduğundan daha sıcak gösteren ve yüz hatlarını belirginleştiren bronzerını makyaj çantandan çıkarmamalısın. Bronzerını tombul, yumuşak uçlu fırçalarla uygulamalısın. Bronzerı güneşin denk geldiği yerlere sürmelisin. Yani yüzünün yüksek yerlerini daha bronz göstermelisin. Elmacık kemiği, çene ve burun kemiğine bronzer uygulayarak yüz hatlarını belirginleştirebilirsin.

Cilt rengine göre bronzer tercihi

 

Herkes aynı bronzer rengini kullanmamalıdır. Cilt tonuna göre bronzer seçmelisin. Sarışınlar bal rengi veya pembe tonları ile daha canlı görüneceklerdir. Buğday tenliler ise gül rengi veya altın ışıltılı bronzerları tercih etmeliler. Esmerler ise kahverengiye yakın veya turuncuya dönük tonları uygulamalılardır.


BU GÖRÜNÜM İÇİN
L'Oréal Paris Glam Bronze Duo Powder 102

L'Oréal Paris Glam Bronze Duo Powder 102

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN
L'Oréal Paris Glam Bronze Duo Powder 102

L'Oréal Paris Glam Bronze Duo Powder 102