0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Paris Moda Haftası: Sokak stilinden ilham al

Favoriye Ekle
Paris Moda Haftası: Sokak stilinden ilham al

Eylül ayı dolu dolu moda haftaları ile geçti. Geçtiğimiz günlerde başlayan modanın kalbi Paris Moda Haftası, defilelerden, sokak stiline kadar her bir detayı ile bizleri büyüledi. Bloggerlar, modeller ve ünlülerin akın ettiği Paris sokakları adeta modanın başkenti oldu. Sonbahar modasını yakından gördüğümüz sokak stilinde, renkli etekler, dik yaka trikolar ve bilekte biten kısa pantolonlar 2015-2016 sonbaharının olmazsa olmazlarından.

Cesur renkler

Paris Moda Haftasını yakından izleyenlerin stili en az defileler kadar önemli. Defilelerde 2016 İlkbahar-Yaz modasını yakından izlerken, defileyi ön sıralardan izleyenlerin stili ile Sonbahar modasını öğrenme şansı yakalıyoruz. Sokak stilinde gözümüze çarpan ilk detay ise, cesur renkler oldu. Sonbaharda, soğuk ve karanlık renklerin yerine, kırmızılar, pembeler ve mavileri bol bol giyeceğiz. Bu renkleri kontrast renklerle kombinleyebilirsin. Mesela bordoyla laciverte ne dersin?

Uzun pardesüler

Soğukların gelmesiyle dolaptan yavaş yavaş çıkardığın uzun pardesüleri, diz üstü çizmelerle kombinleyebilirsin. Bu sene, tek renk pardesülerin yanı sıra, renkli ve desenli pardesüler oldukça moda!

Püskül detayı

Aksesuarlara gelince, ayakkabılar ve çantalardaki püskül detayları Paris Moda Haftası'nın göze çarpan detaylarından oldu. Ayakkabıların arkasında, çantaların kenarındaki püskül detaylarını sen de bu sonbaharda mutlaka kullanmalısın.

Kısa pantolonlar

Bilekte biten kısa, bol pantolonlara gözümüz henüz alışmasa da, Paris sokaklarında bu moda akımını sık sık görmek mümkün. Kısa pantolonları uzun çizmelerle kombinleyebilirsin. Şimdiden bu pantolonlardan edinsen iyi olur!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön