loader

Parlak Bir Cilt İçin Kullanabileceğin En İyi 6 Krem Ürün

Favoriye Ekle

Parlak cilt makyajı trendi gittikçe yükselişte ve biz de bu yazımızda parlak ve ışıltılı bir cilt için kullanabileceğin 6 krem ürünü bir araya getirdik!

Makyaj trendleri sürekli bir değişim halinde. Bundan bir süre önce tamamen mat makyajlar popülerken, son zamanlarda parlak, ışıltılı ten makyajları ön plana çıkmaya başladı. Cildin daha taze, sağlıklı ve aydınlık görünmesini sağlayan parlak cilt trendi için kullanabileceğin 6 krem ürünü bir araya getirdik!

L’Oréal Paris Glow Cherie Aydınlık Veren Renkli Nemlendirici

L’Oréal Paris Glow Cherie Aydınlık Veren Renkli Nemlendirici

Parlak cilt için olmazsa olmaz krem ten ürünlerinden ilki, L’Oréal Paris Glow Cherie Aydınlık Veren Renkli Nemlendirici. Sedef özleri içeren formülüyle cilde aydınlık bir etki veriyor ve cilt tonunu eşitliyor. Aynı zamanda karpuz özleri ile cildi dengeliyor, yatıştırıyor ve gün boyu nemli kalmasını sağlıyor. Parlak bir cilt görünümü için Glow Cherie renkli nemlendiriciyi ister tek başına, istersen de fondöteninin altına uygulayabilirsin.

L’Oréal Paris Paradise Skin Renkli Nemlendirici

L’Oréal Paris Paradise Skin Renkli Nemlendirici

Parlak ve ıslak bitişli ten makyajları için sana harika bir renkli nemlendirici önerimiz var: L’Oréal Paris Skin Paradise renkli nemlendirici, su bazlı formülü sayesinde parlak bir bitişe ve orta kapatıcılığa sahip. Aloe, zencefil ve güvercin ağacı özleri sayesinde cilde bakım yapan, 24 saate kadar nemli kalmasını sağlayan bu renkli nemlendirici, cilde içten gelen çok sağlıklı bir ışıltı veriyor.

L’Oréal Paris Gold Mirage Krem Göz Farı

L’Oréal Paris Gold Mirage Krem Göz Farı

L’Oréal Paris’in Gold Mirage serisi, parlak makyajlar için adeta bir hazine! Monokrom yansımaları olan bu serideki krem farlar son derece güçlü ışıltılara sahip. Pembe ve bronz rengi olmak üzere 2 renk seçeneği bulunan bu krem farlar, kremsi dokuları sayesinde çok kolay uygulanıyorlar. Parlaklıkları sayesinde de göz makyajına boyut katıyorlar. Özellikle bronz göz makyajlarını seviyorsan, 04 Tigers Eye rengini denemeni öneririz.

L’Oréal Paris Glow Mon Amour Glow De Coco

L’Oréal Paris Glow Mon Amour Glow De Coco

Parlak makyaj dendiğinde likit aydınlatıcılar listeye mutlaka eklenmeli! Cilde çok doğal bir parlaklık veren L’Oréal Paris Glow Mon Amour likit aydınlatıcılardan pembe yansımalı Glow De Coco rengi son favorilerimizden. Bu likit aydınlatıcıların formülünde Hindistan cevizi yağı bulunduğu için çok kolay uygulanıyorlar ve doğal bir etki veriyorlar. İstersen yüzünün yüksek noktalarını aydınlatmak için son adımda kullanabilir, istersen de fondöteninin içine birkaç damla ekleyebilirsin. Tamamen sana kalmış! Biz zaman zaman vücut nemlendiricimize karıştırarak vücudumuza da ışıltı katmayı çok seviyoruz.

L’Oréal Paris Gold Mirage Chameleon Quartz Likit Eyeliner

Gelelim bugüne kadar denediğimiz en yenilikçi ve büyüleyici makyaj malzemelerinden birine: L’Oréal Paris’in Gold Mirage serisindeki renk değiştiren likit eyelinerları eminiz ki seni de kendine hayran bırakacak. Çift taraflı Chameleon Quartz likit eyelinerları tek başına siyah likit bir eyeliner olarak kullanmak mümkün ama işin sihri eyelinerın diğer tarafında yatıyor. Parlak ve metalik bir eyeliner görünümü elde etmek için eyelinerın arkasındaki tozu uyguladığında siyah eyelinerın bir anda mavi eya mor bir metalik renk alıyor. Sence de harika değil mi? Bu göz makyajını uyguladığında herkesin sana eyelinerını soracağına emin olabilirsin.

L’Oréal Paris Plump & Shine Coconut Plump Ruj

L’Oréal Paris Plump & Shine Coconut Plump Ruj

Parlak makyajını dudaklarınla tamamlamak istersen, hem dudaklarına parlak bir etki verecek, hem de daha dolgun görünmelerini sağlayacak bir ruj önerimiz var: L’Oréal Paris Plump & Shine rujlar, mentol içeren formülleriyle dudaklarını dolgunlaştıracak. Aynı zamanda parlak bitişleri ve doğal renkleriyle dudaklarının nemli ve canlı görünmesini sağlayacak. İster pembe ve turuncu gibi parlak renkleri kullan, istersen de Coconut Plump’ın nude tonunu tercih et, dudakların son derece dolgun ve canlı görünecek.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön