loader

Parlak Bir Cilt İçin Kullanabileceğin En İyi 6 Krem Ürün

Favoriye Ekle

Parlak cilt makyajı trendi gittikçe yükselişte ve biz de bu yazımızda parlak ve aydınlık bir cilt için kullanabileceğin 6 krem ürünü bir araya getirdik!

Makyaj trendleri sürekli bir değişim halinde. Bundan bir süre önce tamamen mat makyajlar popülerken, son zamanlarda parlak, ışıltılı ve nemli ten makyajları ön plana çıkmaya başladı. Cildin daha taze, sağlıklı ve aydınlık görünmesini sağlayan parlak cilt trendi için kullanabileceğin 6 krem ürünü bir araya getirdik!

1. NYX Professional Makeup Marshmellow Makyaj Bazı

1. NYX Professional Makeup Marshmellow Makyaj Bazı

Cildinin parlaklığını ön plana çıkarmak için, makyaja başlamadan önce cilt bakımı etkili bir makyaj bazı kullanabilirsin. 10 etkiyi bir üründe buluşturan NYX Professional Makeup Marshmellow Makyaj Bazı, cildin daha pürüzsüz, nemli, eşit tonda, gözeneksiz ve canlı görünmesini sağlıyor. Ayrıca ten ürünlerinin kalıcılığını da artırıyor.

2. NYX Professional Makeup Born To Glow Fondöten

1. NYX Professional Makeup Born To Glow Fondöten

Cildinin doğal ışıltısını ön plana çıkarmak için kullanabileceğin en iyi fondötenlerden biri, NYX Professional Makeup Born To Glow Fondöten. Jojoba yağı ve doğal ışıltılı mineraller içeren bu fondöten, ciltte doğal bir parlaklık etkisi yaratıyor. Eğer sen de nemli bitişli ve ışıltılı fondötenleri seviyorsan, 12 saate kadar kalıcılığı ile Born To Glow Fondöten'e bayılacaksın.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

3. NYX Professional Makeup Born To Glow Likit Aydınlatıcı

NYX Professional Makeup Born To Glow Likit Aydınlatıcı

Parlak ve aydınlık makyajda olmazsa olmazlardan biri de likit aydınlatıcılar. Bu sayede cildinin parlaklığını kolayca artırabilir ve doğal bir etki elde edebilirsin. NYX Professional Makeup Born To Glow Likit Aydınlatıcı'yı hem yüzünün yüksek noktalarını belirginleştirmek için kullanabilir, hem fondöteninin içine karıştırabilir hem de göz makyajında kullanabilirsin.

4. NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Likit Allık

NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Likit Allık

Parlak ve aydınlık makyaj dendiğinde likit aydınlatıcılar listeye mutlaka eklenmeli! Cilde çok doğal bir etki veren NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Likit allıklardan Nude 'Tude rengi son favorilerimizden. Bu likit aydınlatıcıların formülünde Shea yağı bulunduğu için çok kolay uygulanıyorlar ve doğal bir etki veriyorlar. Ciltte ağırlık yaratmıyorlar ve %100 vegan formüle sahipler.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

5. NYX Professional Makeup Brow Glue Kaş Sabitleme Jeli

NYX Professional Makeup Brow Glue Kaş Sabitleme Jeli

Parlak makyaj trendinde yukarı doğru taranmımş kaşlar, yüze lifting etksi verdiği için olmazsa olmazlardan. Bunun için şeffaf kaş sabitleme jellerini kullanabilirsin. Bizim favorimiz olan NYX Professional Makeup Brow Glue Kaş Jeli, sadece birkaç fırça darbesiyle kaşlarımızın bütün gün boyu sabit kalmasını sağlıyor. Eğer bu şeffaf kaş sabitleme jeliyle henüz tanışmadıysan çok şey kaçırıyorsun!

6. NYX Professional Makeup This is Juice Lip Gloss

NYX Professional Makeup This is Juice Lip Gloss

Parlak makyajını dudaklarınla tamamlamak istersen, hem dudaklarına parlak bir etki verecek, hem de daha nemli görünmelerini sağlayacak bir ruj önerimiz var: NYX Professional Makeup This is Juice Dudak Parlatıcıları. 8 Farklı renge ve aromaya sahip bu lip glosslar, dudak bakımı için özel yağlar içerirken aynı zamanda elektrolit karışımı ile dudaklarının daha nemli görünmesini sağlıyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler