loader

Parlak ve puslu bakışlar: 3 adımda Blake Lively makyajı

Favoriye Ekle
Parlak ve puslu bakışlar: 3 adımda Blake Lively makyajı

Şu sıralarda 3 kişilik bir aile olmaya hazırlanan güzel yıldız Blake Lively, her görünümüyle bizi kendine hayran bırakıyor. Yeni filminin galasında yakaladığımız sarışın aktris, bordo elbisesini ve örgülü saçlarını, çekici bir göz makyajıyla tamamlamış. Havalı sarışının parlak ve buğulu bakışlarını sen de elde etmek ister miydin?

Sıra sende

Blake'in çekici bakışlarına ve sade ten makyajına 3 kolay adımda kavuşabilirsin!

Birinci adım:

Blake'in kusursuz teni için, bir primerle makyajına başla. Fondöteni 5 nokta halinde cildine uygula ve orta boy bir fırçayla eşit şekilde dağıt. Yuvarlak hareketler yapmak, eşit dağılımın temel şartı. Yüzüne Blake gibi gül rengi bir ton vermek için, yanaklarını koyu pembe bir allıkla renklendir.

İkinci adım:

Blake Lively'nin seksi bakışlarına sahip olmanın ilk adımı olarak, göz kapaklarına primer uygula. Kahve tonları içeren ışıltılı bir far paleti seçerek orta tonu göz kapaklarına sür. Bu tonu hafifçe kaş kemiklerine doğru taşırabilirsin. Aynı farı, alt kirpik diplerinin dış kısımlarına da eğik açılı fırça yardımıyla sür. En açık tonu ise göz pınarlarının çevresine sürerek, dumanlı bakışlarına aydınlık kat. Alt ve üst kirpik diplerinin iç kısımlarına siyah göz kalemi çek. Son olarak kirpiklerini kıvırıcıyla kıvır ve iki kat siyah maskara uygula.

Üçüncü adım:

Dudaklarına açık pembe renkte bir parlatıcı uygula ve fazlalılığı peçete yardımıyla temizle. Parlak ve buğulu bakışlarınla dikkatleri üzerine toplamaya artık hazırsın!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön