loader

Parti makyajı: Gece boyu kalıcı makyajın 4 sırrı!

Favoriye Ekle
Parti makyajı: Gece boyu kalıcı makyajın 4 sırrı!

Yaz geldi, geceler uzadı! E tabii davetler de haliyle çoğaldı. Yakınlarda yakın bir arkadaşının doğum günü mü var ya da eğlenceli bir partiye mi davetlisin? Tüm gece boyunca göz kamaştırmak mı istiyorsun? Senin için hazırladığımız önerilerle gece boyunca yıldız sen olacaksın!

Dayanıklı makyaj

Parti makyajının püf noktası kalıcı bir makyaja yönelmek! Kalıcı bir makyaj içinse aşağıdaki 4 adıma dikkat!

1. Waterproof ürünler

Dans pistinde terlerken makyajının dağılıp gitmesini istemiyoruz. Su geçirmez makyaj malzemeleri kullanarak makyajının kalıcılığını sağlayabilirsin. Özellikle waterproof maskaralar gece boyunca bakışlarının çarpıcı etkisini korumana yardımcı olacak.

2. Hafif makyajlar

Elbetteki abartılı makyajlar için partilerden daha iyi bir ortam yok. Ancak makyajın ne kadar hafif olursa gece boyunca o kadar rahat edeceksin. Fondöten yerine BB krem kullanmayı dene. Teninin hava aldığından emin ol.

3. Primer

Makyaj yapmadan önce primerını, diğer adıyla makyaj bazını cildine uygulayarak makyajının çok daha uzun süre kalıcı olmasını sağla. Üstelik primerlar makyajının çok daha kusursuz görünmesini sağlayacak.

4. Islak mendilden yardım al

Makyajında olabilecek dağılmaları düzeltmek için çantanda ıslak mendil, kulak çubuğu gibi pratik ürünler bulundurmayı unutma.

Editörün önerisi: Gece ne kadar uzun ve yorucu olursa olsun, uyumadan önce makyajını çıkarmayı sakın unutma!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön