loader

Parti makyajı: Gecenin yıldızı olman için makyaj sırları!

Favoriye Ekle

Yeni sezonu karşılarken, bahar partileri de hız kesmeden devam ediyor! Sezonun makyaj trendlerini geceye uygulamanın tam zamanı! Özellikle metalik ve yoğun pigmentli ürünler parti için ideal.

Bahara iddialı bir başlangıç yapmak isteyenlerdensen sezonun çarpıcı makyajlarını denemek için bahanen ver demektir. Podyumlarda sıkça rastladığımız metalik makyaj, ışıltılı gözler, aydınlık bir cilt karşı konulmaz görünümler elde etmemizi sağlıyor. Davetlerle dolu Bahar sezonu için hazırladığımız tüyolarımızı okumaya devam et!

Parti makyajı: Gecenin yıldızı olman için makyaj sırları!_3
Parti makyajı: Gecenin yıldızı olman için makyaj sırları!_2

Metalik etki

Metalik tonların her tonu sezon kulislerini hakimiyeti altına aldı. Hakiden canlı yeşillere kadar uzanan renk skalasında önemli olan bakışların ışıltısını ön plana çıkarmak. Makyajın dağılmasını önlemek için göz kapağına bir kapatıcı sürerek başla. Farı tüm göz kapağına uygula ve maskarayla makyajı tamamla.

Koyu dudaklar

Yoğun pigmentli rujlar, gece makyajları için ideal. Kırmızı halıda da ikonik hale gelen kışkırtıcı dudaklardan bu defa korkma. Özellikle mat dokuda olanlar daha kalıcı. Ruju uygulamadan önce aynı renkte dudak kalemiyle dudağı boyayarak baz oluştur. Daha sonra rujunu bir ruj fırçası yardımıyla uygula.

Parti makyajı: Gecenin yıldızı olman için makyaj sırları!_1

Yoğun bakışlar

Koyu göz kapakları, uzun kirpikler ve derinleşen bakışlar... Gece makyajının vazgeçilmezi ister mat olsun ister ışıltılı seksi görünmenin en kısa yolu. Göz kapağına makyaj bazını uygula ardından farı tüm göz kapağına uygula. Gözlerini kalemle çerçevele ve bir fırçayla dağıtarak buğulu bir etki yakala. İki kat maskara ile göz makyajını tamamla.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön