loader

Parti manikürü: Siyah elbiseyle kullanılabilecek 4 oje

Favoriye Ekle

Yılbaşı yaklaşırken, çoğumuz ne giyeceğimizi düşünmeye başladık bile. Akla ilk gelen seçenek elbette siyah bir elbise. Kurtarıcı parçalardan biri olan siyah elbiseni,

alışılmışın dışında oje renkleriyle

süslemeye ne dersin?

1) Altın rengi:

Parti manikürü: Siyah elbiseyle kullanılabilecek 4 oje_1

Eleganlığın rengi altın, bu sezonun en trendy renklerinden biri ve siyah elbiseni tamamlamak için mükemmel bir aksesuar. Yeni yıla girerken yeni yılın enerjisini altın rengiyle manikürüne taşı! Altın rengi tırnaklar hem bronz ellere hem de beyaz tene çok yakışıyor. Altın rengi simli ojeler özel gecelerde ellerinin ışıl ışıl görünmesine yardımcı olacak. 

2) Gri:

Parti manikürü: Siyah elbiseyle kullanılabilecek 4 oje_2

Gri, bu sezonun en çok öne çıkan rengi. Açık tenliler koyu gri tonlarını seçebilir, koyu tenliler de daha açık tonları tercih edebilirler. Siyah ve beyaz arasındaki bu geçiş rengini, altın rengi yüzüklerle tamamlayarak minimal ve elegan bir stil oluşturabilirsin. Günlük manikür stilinde mat gri oje tercih ederken davetlerde simli ve parlak görünümlere yer verebilirsin.

Kış oje renkleri

arasında yer alan gri oje sana çok yakışacak!

3) Metalik koyu yeşil:

Parti manikürü: Siyah elbiseyle kullanılabilecek 4 oje_3

Herkes siyah elbisesini kırmızı gibi renklerle tamamlarken, bu koyu ve sofistike rengi seçerek siyah elbiseni bütünleyebilirsin. Işıltılı yeşil, adeta zümrüt etkisi yaratacak! Bu yılın modası olan metalik ojelerini metalik göz makyajınla birleştirerek havalı görünebilirsin.

4) Mora dönük bordo:

Parti manikürü: Siyah elbiseyle kullanılabilecek 4 oje_4

Böğürtlen rengi olarak da adlandırabileceğimiz bu renk, bordonun asaletiyle morun enerjisini birleştirmek isteyenler için ideal. Bordo kadar klasik, mor kadar sıradışı bu ojeyle kendine bir iyilik yap! Unutma, böğürtlen rengi tırnaklar en çok bek rengi elbiselere yakışıyor. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön