loader

Parti özel: Metalik detaylı kedi gözü makyajı

Favoriye Ekle
Parti özel: Metalik detaylı kedi gözü makyajı

Yeni yıl coşkusu, 31 Aralık gecesi sona erdi ama partiler tüm hız devam ediyor, mükemmel göz makyajıyla tüm dikkatleri üzerinde toplamak tüm kadınların hakkı. Aile buluşmaları için daha taze ama basit, iş yeri rutinin için hafif renkli ama sakin, çılgın partiler içinse bu sezonun en gözde trendlerinden metalik görünümün farklı versiyonlarını tercih edebilirsin.

Klasik kedi gözü makyajına, çarpıcı bir parti havası estirecek güzel bir makyaj önerimiz var. Metalik vurgulu kedi gözü makyajı!

Sıra sende

Cilt

Bu makyaj oldukça dikkat çekici olduğu için, cildinin kusursuz olduğundan emin olmalısın.

Orta kapatıcılıkta fondöteni bir fırça veya süngerle tamamen cildine uygula ve karıştır. Cildindeki lekeler, kusurlar ya da koyu halkaların üzerine concealer uygula ve son olarak, pudra ile son dokunuşu yap.

Gözler

Göz makyajına, göz kapaklarına primer uygulayarak başla. Göz kapaklarında dış kaş kemiğine kadar ve alt kirpik çizgisi boyunca primerı ve sonrasında siyah eyeliner ile klasik kedi gözü makyajı uygula. Gözünün iç köşesinden başla ve kırışıklık çizgisinin yaklaşık 1/3'üne kadar yukarı doğru açılı bir çizgi oluştur ve içini doldur.

Sıra geldi gözün dış köşesine... Gözünün dış köşesinden yine kaş kemiğinin doğal kontürünü takip ederek çizgi oluştur ve eyeliner ile içini doldur. Şimdi fırçayla hafifçe karıştırma zamanı.

Son olarak, gümüş rengi göz farını far fırçası ile boş alanları uygula. Siyah maskaranı da sürdükten sonra makyajın hazır.

Dudaklar

Nude bir dudak balmı ile ıslak görünümlü dudaklar yaratman yeterli.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön