loader

Parti zamanı: Gece boyunca göz kamaştır!

Favoriye Ekle
Parti zamanı: Gece boyunca göz kamaştır!

Yakınlarda yakın bir arkadaşının doğum günü mü var? Tüm gece boyunca göz kamaştırmak mı istiyorsun? Senin için hazırladığımız önerilerle gece boyunca yıldız sen olacaksın!

Kalıcı makyaj

Dans pistinde terlerken makyajının dağılıp gitmesini istemeyiz. Su geçirmez makyaj malzemeleri kullanarak makyajının kalıcılığını sağla. Makyaj yapmadan önce primer (makyaj bazı) uygulayarak da makyajının kalıcı olmasını sağlayacaksın.

Altın kural

Parti demek, abartılı makyajlar demek anlayışından uzak durmalısın. Evet koyu renkleri kullanmak için daha iyi bir vakit düşünemiyoruz ancak aklımızdan çıkarmamamız gereken bir altın kural var: tek bir noktaya odaklan. Siyah göz makyajı tercih edeceksen, nude bir ten makyajı yeterli olacak. Kıpkırmızı bir ruju ise yalnızca bir iki kat siyah maskara ile tamamla.

Pudra mucizesi

Gece boyunca flaşlar patlarken, cildinin parlamasını istemeyiz. Ten makyajında pudralara yönelerek parlamaların önüne geç. Transparan pudralarda bu konuda sana yardımcı olacak.

Hızla düzelt

Makyajında olabilecek dağılmaları düzeltmek için çantanda ıslak mendil bulundurmayı unutma.

Saç meselesi

Saçlarını at kuyruğu şeklinde toparlayarak, dans pistinde saçının dağılmasının yada elektriklenmesinin de önüne geçeceksin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön