loader

Partiye dayanıklı makyaj: Gece boyunca göz kamaştır

Favoriye Ekle
Partiye dayanıklı makyaj: Gece boyunca göz kamaştır

Festival sezonu açıldı, hepimiz odak noktasında partilerde kullanabileceğimiz gece makyajları var. Öyle bir makyaj istiyoruz ki, hem dans pistinde geçen saatlerde dağılmasın hem de bütün gece oldukça iyi görünsün. İstediğimize kavuşmak aslında çok kolay!

Kontrastı ortaya çıkar

Dumanlı göz makyajını o kadar seviyoruz ki; gri farımızı asla çantamızdan ayırmıyoruz. Ama favori farımız aslında tek başına da harika işler çıkarabiliyor; özellikle kaş kemiği üzerine uygulandığında. En yüksek etki için koyu griyi tercih edebilirsin.

Normal şartlarda bu kadar koyu bir tonu çok uygulamanı önermezdik ama yılın bu zamanı yapmayacaksın da ne zaman yapacaksın?

Far uygulamasından sonra gözlerine sıcaklık katmak içinse alt kirpik çizgine hafifçe kahve eyeliner uygulayarak stilini tamamlayabilirsin. Bu kadar yoğun bir göz makyajından sonra, yüzünün geri kalanında daha yumuşak adımlarla ilerlemelisin.

Soluk pembe tonlarda bir allık ile koyu göz makyajını dengeleyebilirsin. Koyu gri ve açık pembe birlikte harikalar yaratıyor. Yanaklarına toz pembe allık uyguladığında ne demek istediğimizi anlayacaksın.

Parlak + kırmızı = yüksek etki

Dans pistine çıkmadan önce dudaklarımızın yeterince iyi göründüğünden emin olmak istiyoruz. Bunun içinse bir parça ışıltı eklemek yeterli olacak. Işıldayan kırmızı dudaklar, maksimum etki elde etmen için sana yardımcı olacak. Bunun için yapman gereken, her zaman kullandığın kırmızı rujunun üzerine parlatıcı sürmek.

Parti makyajımız hazır, sıra partiyi bulmakta; o kısmı sana bırakıyoruz!

İyi eğlenceler!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön