loader

Pelin Dindar ile İlk Buluşma Makyajı

Favoriye Ekle

Her şeyin ilki özeldir. Yeni biriyle tanışma heyecanını yaşadığın ilk buluşma daha da özeldir. Bu özel buluşma için benim nasıl bir makyaj tercih ettiğimi öğrenmek istiyorsan ilk buluşma makyajı yaptığım videomu mutlaka izlemelisin! 

Belki de ilk buluşmana giderken bu makyajdan ilham alacak olman beni çok heyecanlandırıyor çünkü özel, heyecanlı anları çok sık yaşamıyoruz. Bu makyajın beni anılardan yolculuğa çıkardığını da söylemem gerek umarım senin de anıların içerisinde güzel bir yere sahip olur! 

Keskin Bakışlar

via GIPHY

Öncelikle ilk buluşma makyajımda gözlerimi ön plana çıkarmak istiyorum. Çünkü ne demişler “Gözler kalbin aynasıdır.” Daha anlamlı ve etkileyici bakışlar için L’Oréal Paris Super Liner Perfect Slim Intense Black eyeliner ile bakışlarımı keskinleştiriyorum. İncecik ucu, kolay sürülebilir yapısı ile bu eyeliner hazırlanma süremde de büyük değişimlere gebe. Ne de olsa ilk buluşmada karşı tarafı bekletmek biraz ayıp olur değil mi? 

Etkileyici Kirpikler

Pelin Dindar ile İlk Buluşma Makyajı_1

Eyeliner’dan sonra sıra kirpiklerime geliyor. Etkileyici bakışların olmazsa olmazı maskara uygulaması için L’Oréal Paris Paradise Maskarayı kirpiklerime uyguluyorum. Raflarda yerini aldığı günden beri favori maskaralarımdan biri olan Paradise maskara beni istediğim etkileyici bakışlara kavuşturmakta çok usta. Kirpiklerimi tek tek ayırıp uzatmasının yanında bir de ultra hacim kazandırması beni hala şaşkına çeviriyor. İlk buluşma makyajında kullanılacak en ideal maskara olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Kusursuz Cilt Görünümü

Pelin Dindar ile İlk Buluşma Makyajı_2

Göz makyajını tamamladıktan sonra sıra ten makyajına geliyor. Cilt kusurlarını ustalıkla kapatan L’Oréal Paris’in True Match Fondöten-Rose Ivory rengini makyaj süngeri yardımıyla cildime tampon hareketlerle uyguluyorum. Sonrasında göz altlarımı aydınlatmak için L’Oréal Paris Infaillible Total Cover Concealer paletteki en açık rengi parmak uçlarımla alarak yine tampon hareketlerle uyguluyorum. Aydınlatıcıyı uyguladıktan sonra fondötenim ile de bütünlük sağlamasını istediğim için yine makyaj süngerini kullanarak iki rengin kesiştiği bölgenin hafifçe üzerinden geçiyorum. 

Canlandırıcı Etki

Pelin Dindar ile İlk Buluşma Makyajı_3

Bu makyajda doğal güzelliğimi ön plana çıkarmak istediğim için allık kullanımı çok önemli. Sağlıklı, canlı bir görünüm elde etmek için L’Oréal Paris Infaillible Blush Paint Allık paletindeki somon pembe tonunu allık fırçası ile elmacık kemiklerimin üzerine gelecek şekilde uyguluyorum. Allık uygulamasının aynı zamanda gülümsememe de renk katacağını düşünüyorum! 

Prenses Işıltısı 

via GIPHY

Sıra geldi makyajıma biraz da ışıltı katmaya. Bunun için L’Oréal Paris Glow Kit Aydınlatıcı paletindeki en açık rengi yine fırça yardımıyla elmacık kemiklerimin üst kısmına, burnumun ucuna ve üst dudağımın kenarına uygulayarak yüzümün yüksek kısımlarını belirginleştiriyorum. İlk buluşma makyajında biraz prenses ışıltısına kimse hayır diyemez! 

Son Dokunuş

Pelin Dindar ile İlk Buluşma Makyajı_4

Son olarak dudaklarımı renklendiriyorum. Doğal, etkileyici makyajımı noktalayacak olan ruj L’Oréal Paris Color Riche Matte 103 numara. Günlük hayatımda da sık sık kullandığım her ortama kolaylıkla uyum sağlayan bu ruju çok seviyorum. İlk buluşma makyajında da bu ruju tercih etmek istedim. 

Pelin Dindar ile İlk Buluşma Makyajı_5

Ben ilk buluşma için sade, doğal tonlarda ve etkileyici bakışlarımı ön plana çıkaracak bir makyaj tercih ettim. Eğer sen de bu makyajı beğenip ilk buluşmaya giderken ben de uygulayacağım diyorsan bu makyajı yaptığın fotoğrafını #makyajselfiem etiketi ile benimle paylaşmayı sakın unutma!

Bir sonraki videoda görüşmek üzere! 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/