Pembe Allıklar: Modern zamanların Marie Antoinette'i

Pembe Allıklar: Modern zamanların Marie Antoinette'i

Geride bıraktığımız kış günlerine elveda derken, hepimiz yenilenme ve çiçek açma havasına kapıldık bile. Renklerin dünyası bizi çağırıyor ve yanaklarımızı okşuyor. Bu çağrıya kulak verip, pembe allıklar en doğru nasıl uygulanır öğrenmek istersen, fresh ve ışıldayan yanaklar için yazımızı okumalısın!

Sıra sende

Birinci adım:

Marie Antoinette'in prenses cildi elbette bronzluktan uzak ve bebeksi derecede pürüzsüz. Bu pürüzsüz görüntü için makyaj öncesinde cildine bir peeling uygulayabilirsin.

Makyaj öncesi rutini olan, yüz yıkama-temizleme kısmını bitirdikten sonra, yüzüne bir makyaj bazı uygulayıp kusursuzlaştırabilirsin. Bunun için önerimiz L'Oréal Lumi Magique Pure Light Baz.

Editörün önerisi:

Parlamayı engellemek için ten makyajının üzerine transparan pudra uygulamayı dene.

İkinci adım:

Şimdi allık kısmına geçelim. L'Oréal Blush True Match serisinin renk skalası oldukça tatmin edici. Bizim önerimiz 165 Rose Bonne Mine rengi. Büyükçe bir fırça yardımıyla, küçük vuruşlarla elmacık kemiklerinin üzerini renklendir. Alnındaki saç çizginin hemen altında ve burnunun yalnızca üstünde de hafifçe fırçayı gezdirmeyi unutma.

Eğer esmer isen, pembe allıktan önce elmacık kemiklerinin altına hafif bir bronzer uygulaması cildine ekstra parlaklık verecek.

Üçüncü adım:

Tek başına elmacık kemiklerin, yeterince dikkat çekici olacaktır. Bu görüntüye gözlerinin eşlik etmesi için ince eyeliner ve iki kat siyah maskarayla devam edebilirsin.

Dördüncü adım:

Son olarak nude tonlarda bir ruj ile pamuksu Marie Antoinette görünüşünü tamamla.

Saçlarında doğal dalgalar; beyaz, bej veya pudra tonlarında hanım hanımcık bir elbise, tercihine göre topuklu veya düz sandaletlerle bu makyajını bütünleyerek stilini tamamlayabilirsin.

Prensesler gibi görünüyorsun...


BU GÖRÜNÜM İÇİN
Affinitone Allık 73 Pink Amber

Affinitone Allık 73 Pink Amber

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN
Affinitone Allık 73 Pink Amber

Affinitone Allık 73 Pink Amber