loader

Pembe altın trendi: Tanrıça etkisi

Favoriye Ekle
Pembe altın trendi: Tanrıça etkisi

Bize göre stilinin içinde altın tonları varsa tanrıça etkisini yakalamışsın demektir. Peki ya pembe altın? İki kez onaylıyoruz!


Soluk pembeler, altın parıltılar ve sağlıkla ışıldayan bir cilt bu stilin en önemli noktaları. İçindeki peri masalı prensesini ortaya çıkarmak için daha iyisi aklımıza gelmiyor! Bu stili düğünlerde, mezuniyetlerde ve resmi davetlerde denemek istersen, hazırladığımız rehbere bir göz at!

Parılda!

Birinci adım:

Temiz bir sünger veya fırça yardımıyla aydınlatıcı fondötenini cildine uygulayarak sağlıkla ışıldayan bir cilt bazı yarat. Kızarıklıkları ve cilt kusurlarını kapatıcın yardımıyla maskele ve transparan pudrayla cilt bazını sabitle.

İkinci adım:

Bir kaş kalemi ile kaşlarının arasını doldur, ancak kaşlarının saç renginden iki tondan daha fazla koyu olmamasına dikkat et.

Üçüncü adım:

Bir fırça yardımıyla, ışıltılı soluk pembe göz farını göz kapaklarına uygula ve göz kapaklarının kıvrım yerine kadar dağıt. Bakışlarına derinlik eklemek için, göz kapaklarının kıvrım noktasına kahverengi tonlarında göz farını sür ve belli belirsiz bir etki için iyice dağıt.

Temiz bir far fırçasıyla, altın rengi göz farını, gözünün iç ve dış köşelerine uygula. Dış köşelerde, göz farını nazikçe göz altlarına doğru dağıt. Daha doğal ve yumuşak bakışlar için maskara uygulamasını es geçebilirsin.

Dördüncü adım:


Pembe bir ruju parmağın yardımıyla dudaklarına uygula. Artık hazırsın.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön