loader

Pembe dudaklar: Kırmızı rujun tahtı sarsılıyor mu?

Favoriye Ekle
Pembe dudaklar: Kırmızı rujun tahtı sarsılıyor mu?

Pembe rujlar kırmızının tahtını sarsar mı? Asla bilemeyiz. Klasik kırmızılar femme fatale stilimizin olmazsa olmazı da olsa, dudaklarımızı yeni bir renge bürümenin zamanı geldi de geçiyor bile.

Pembe düşler

Dudaklarımızda Barbie etkisini yakalamak için pembe rujumuza güveniyoruz. Böylece yavaş yavaş yaklaşan kış mevsimi bizi koyu ve soluk renklere büründürmeden dudaklarımıza renk ve sıcaklık katacağız.

Sıra sende

Dudaklarını pembeye bürümeden önce ten makyajının varla yok arası bir belirginlikte olmalı, böylece sahne dudaklarımızın olacak.

Ten

Primerla tenini makyaja hazırla, ardından BB kremini uygulayarak cilt tonunu eşitle, işte bu kadar. Aydınlatıcı ve allık uygulamalarını es geçebilirsin.

Göz

Sahneyi dudaklarımıza bırakmaya karar verdik bu nedenle göz makyajımızı da oldukça sade tutuyoruz. Üst kirpiklerimize tek kat maskara uygulaması göz makyajımız için yeterli olacak.

Dudaklar

Dudaklarını bir diş fırçası ile fırçalayarak ölü hücrelerden arındır. Bir nemlendirici ile dudaklarını nemlendir. Şeffaf bir dudak kalemi ile dudaklarını çerçevele, bu rujunun dağılmasını önleyecek. Artık pembe rujumuzu uygulamaya koyulabiliriz. Bir ruj fırçası yada parmakların yardımıyla, pembe rujunu dudaklarına uygula. Bir kağıt peçeteyi dudaklarına bastır ve çek. İkinci kez pembe rujunu dudaklarına uygula. İşte bu kadar!

Şeker tadında bir güz dileği ile...

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön