loader

Penelope Cruz'un güzellik sırları

Favoriye Ekle
Penelope Cruz'un güzellik sırları

Yetenekli ve güzel... İspanyol oyuncu Penelope Cruz, bir çoğumuzun ilham kaynağı. Cruz, güzellik sırlarını, Lancôme'la üç yıldır süren birlikteliğini ve hayatına dair detayları Cosmopolitan'ın Ekim sayısında paylaştı.

Cosmo: Doğumundan sonra eski formunuza dönmek zor oldu mu?

Penelope Cruz: Bu konuda hiç endişelenmedim. Benim için asıl önemli olan sağlıklı bir hamilelik geçirmek ve sağlıklı bir bebek sahibi olmaktı. Bebeğimi emzirmeyi çok seviyorum ve Luna'yı da Leonardo gibi 13 ay boyunca emzirmeyi düşünüyorum. Emzirirken günde 500 kalori daha harcıyorsunuz. Bu yüzden eskiye oranla daha çok yediğimi bile söyleyebilirim.

Cosmo: Lancôme'la ilişkiniz zamanla nasıl gelişti?

Penelope Cruz: Lancôme'un bir çok ürününü sadece markayı temsil ettiğim için değil, sevdiğim için kullanıyorum. Trésor parfüm vazgeçilmezim. Kirpiklerime dolgunluk kazandırmak için Hypnôse, Doll Eyes maskarayı; fondöten olarak Teint Visionnaire'i kullanıyorum. Dudaklarımı vurgulamak istediğim zaman Rouge in Love serisinden Rouge Valentine sade tonlarda bir makyaj yaptığım zaman ise Beige Dentelle ruju tercih ediyorum.

Cosmo: İngilizceyi öğrenirken duygusal etkileşimleri yabancısı olduğunuz kelimelerle aktarmakta sıkıntılar yaşadınız mı?

Penelope Cruz: Evet rol yaparken beyninizde durdurmanız gereken bir bölüm var. O an sadece anı yaşamanız ve uçmaya hazır olmanız gerekiyor. Kelimeler kafanızda dolanmıyor olmalı. Ama yine de başka bir dilde çalışırken her kelimeyi düşünmek zorunda kalıyorsunuz. Şikayet etmiyorum ama bu çok zor.

Cosmo: Vicky Cristina Barcelona filminde, Woody Allen İspanyolca bilmemesine rağmen siz ve Javier Bardem'den İspanyolca konuşmanızı istedi. Bu biraz karmaşık bir durum yarattı mı?

Penelope Cruz: Çok değil. Kendisinin İngilizce olarak yazdığı senaryoyu verdi bize, bizden çevirmemizi ve doğaçlama yapmamızı istedi. Geçenlerde Woody bana halen orada atom bombası hakkında konuşmadığımızdan emin olamadığını söyledi! Aynısı To Rome With Love için de geçerli. Woody, İtalyanca'da konuşamıyor. Bu yüzden kendi repliklerimi kendim çevirdim, dolayısıyla onun ne söylediğime dair hiçbir fikri yoktu.

Kaynak: Cosmopolitan Türkiye

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön