loader

Penélope Cruz ve büyüleyici aşk iksiri La Nuit Trésor

Favoriye Ekle
Penélope Cruz ve büyüleyici aşk iksiri La Nuit Trésor

Lancôme için 2 Fransız parfümör yıldızı tarafından yaratılan 21. yüzyılın modern aşk iksiri, ilk leziz afrodizyak iksiri, La Nui Trésor. İki asil çiçek: siyah gül ve Tahiti'ye özgü Vanilya Orkidesi. Birbirinden çok farklı olmalarına rağmen bu yeni imza koku içerisinde ahenkle karışıyorlar. Bu özel parfümün yüzü ise ünlü aktris Penélope Cruz.

Merak uyandırıcı İberyalı cazibesi ile asil ve gösterişli Penélope Cruz hem sinema ikonu hem de dünyanın en büyük yönetmenlerinin esin kaynağı. 2010'dan beri aşkın ve tutkunun parfümü Trésor'un yüzü olması da dahil olmak üzere bütün işlerinde feminenliğin her bir boyutunu büyüleyerek somutlaştırıyor.

Biz de onun en büyük hayranları olarak Penélope ile ufak bir söyleşi yaptık.

1. Güzelliğe ve kozmetiğe olan bakış açının, makyajla alakalı tecrübelerinin ailenin Alcobendas'da sahip olduğu güzellik salonunda başladığını söyleyebilir miyiz?

Evet, çocukken zamanımın çoğunu orada geçirirdim. Salona gelen ve giden kadınları izleyerek aslında birçok şeyi takdir etmeyi öğrendim. Aslında kadınların buraya yaptıkları ziyaret sonrasında hayatlarının değişmediğini fakat buraya gelmelerinin onlar için oldukça önemli olduğunu farkettim. Salonda geçirdikleri tüm zaman boyunca temel olarak yaptıkları şey kendilerini şımartıp, daha iyi ve güzel hissetmekti.

2.Güzelliğin kadının hayatındaki önemini de düşünerek, sizce bir Lancôme kadınını oldukça farklı ve istisnai yapan faktörler nelerdir?

Kesinllikle, etrafa yaydıkları mucizevi ilham! Küçüklüğümden beri Lancôme kadınlarıyla alakalı aklımda birçok görüntü yer alıyor... Hatta küçük bir kız görüntüsü bile var.

Bu unutulmaz Lancôme kadınlarının görüntülerini, temsil ettikleri tüm duygularla, kendilerine has gizemli tavırlarıyla birlikte çok iyi bir şekilde hatırlıyorum. Bu kadınların taşımış oldukları bağımsızlık ve özgürlük duyguları karşısında oldukça büyülenmiştim ve sanırım büyülenmeye de devam edeceğim.

3.Daha önceki dönemde herhangi bir Lancôme ürününü ne zaman kullanmaya başladınız?

Gerçek şu ki, çok önceleri ailemden Isabella'nın Trésor'unu almalarını istemiştim. Bu parfümün büyüleyici kokusuna o zamandan beri aşığım ve 14 yaşından beri onu kullanmayı hiç bırakmadım. Bu nedenden ötürü Trésor kokusu bende yaşadığım birçok tecrübeyi bana tekrar yaşatarak aynı zamanda geçmişe küçük bir yolculuk yapıyormuşum hissi uyandırıyor.

4.Sence de şuan Trésor'u temsil ederek Lancôme'un güzellik elçilerinden biri olman harika bir tesadüf değil mi?

Anlatamayacağım kadar büyük bir onur ve aynı zamanda çok duygusal bir durum bu benim için. Her Trésor'dan bahsedildiğinde zihnimde oldukça samimi bir yerin kapıları aralanıyor.

5.Bildiğiniz gibi Lancôme 2015 yılında 80. Yılını görkemli bir şekilde kutladı. Size göre Lancôme'un pazarda bu derece güçlü bir şekilde var olmasının temel sebebi nedir?

Bana göre başarının anahtarı, ürünlerin oluşturulması aşamasında harcanan oldukça kayda değer zamandan, enerjiden ve şirketin araştırmalara yapmış olduğu ciddi yatırımlardan geçiyor. Bu gerçekten işin temeli ve Lancôme'un bugünlere nasıl geldiğini açıklıyor. Mesela tüm dünyada insanların çok hoşuna giden ürünler çıkmaya devam ederken Tresor hala ilk günkü prestijini ve kadınlara vermiş olduğu ilham kaynağını korumaya devam etmesiyle aslında Lancôme'un başarısını çok iyi bir şekilde ispatlıyor.

6.Genel olarak güzelliğinizi korumak için hangi yolları izliyorsunuz?

Genellikle, nemlendirici kremler kullanırım ve cildimi çok iyi temizlemeye özen gösteririm ama aşırı makyaj yapmaktan hoşlanmam. Özellikle anne olduktan sonra, kendime ayırdığım zaman epey azaldı. Bu yüzden dışarı çıkmam gerektiğinde makyaj yapıyorum, evdeyken makyaj yapmak için zamanım olmuyor. Bugünlerde akşamları dışarı çıkmaya yeni yeni başladım ve kendimi hazırlamam yaklaşık 10 ile 15 dakika arasında değişiyor. Böyle zamanlarda sadece allık ve maskara sürmek cildimin canlanmasını sağlıyor.

Cilt bakımı rutinim benim için oldukça öncelikli. Özellikle cildin kendini yeniden yapılandırdığı zamanlar yani geceleri cilt bakımımı yapmadan asla uyumam.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön