loader

Plaj çantam: Kumsalda yanına alman gereken 5 ürün

Favoriye Ekle
Plaj çantam: Kumsalda yanına alman gereken 5 ürün

Mayo? Tamam! Güneş gözlükleri? Tamam! Plaj kitapları? Tamam! Plajda saatlerini geçirmek için neredeyse her şeyin hazır: bu anahtar ürünleri de plaj çantana attın mı, kumsalın güzeli olmaya hazırsın.

Suya dayanıklı eyeliner

Plajda olabildiğince doğal olmalıyız, ama bu birkaç güzellik rötuşuna ihtiyaç duymayacağımız anlamına gelmiyor. Suya dayanıklı eyelinerlar üst kirpik çizgini maskara kullanmadan belirginleştirmene yardımcı olacak.

SPF

Plaja güneş korumasız gitmek, kasketsiz motorsiklete binmekle eş değer. Diğer bir deyişle, yapmaktan kesinlikle kaçınman gereken bir hareket. Krem formüllere yönel, çünkü sprey güneş korumaları uygulama esnasında rüzgarla uçabilme eğilimi gösterirler. Bu da tenine uyguladığın koruma miktarının daha az olmasına neden olur.

Saç kremi

Tuzlu su ve klor saçlarının kurumasına yol açıyor. Plaja gitmeden önce, saç uçlarına durulama gerektirmeyen bir saç kremi uygula, böylece saçlarını güneşten ve tuzlu suyun yol açtığı donukluktan koru.

Hasır şapka

Şık durmasının yanı sıra, geniş bir hasır şapka güneşin yüzüne vereceği hasarların önüne geçecek. Bunun yanı sıra saç renginin güneşten solmasını da önleyecek. Bir taşla iki kuş!

Güneş sonrası

Kızarmış, yanık bir ciltten daha kötüsü var mı, bilmiyoruz. After-sun ürünlerine yönelerek cildinin rahatlamasına ve kaybettiği nemi geri kazanmasına yardımcı ol.


Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön