loader

Plaj makyajı: Sade bir makyajla plaj şıklığını tamamla!

Favoriye Ekle

Deniz, güneş, kum... Bu harika üçlü bir araya geldiğinde bizden iyisi yok! Yazın bize farklı bir güzellik verdiği bir gerçek! Güneşte açılmış saçlar ve bronz ten kulağa harika gelmiyor mu? Tabii ki sahildeki bir sürü kız arasında sıyrılıp öne çıkmak için çeşit çeşit bikinilerimiz, pareolarımız yetmiyor! Saçımızın, cildimizin de muhteşem görünmesi gerekir. Belki biraz makyaj hiç fena olmaz! Yoğun makyajlardan bahsetmiyoruz! İşte plaja giderken yapabileceğin adım adım doğal makyaj!

İlk adım: Ten makyajı

Her şeyden önce amacın cildini güneşin zararlı ışınlarına karşı korumak olmalı. Bu nedenle kullandığın ten ürünlerinin mutlaka güneş koruyuculu olmasına dikkat etmelisin. Kiehl's gibi 50 faktör korumalı BB kremi tüm yüzüne uygula. Ama onu uygulamadan önce yüzünün ışıldaması için L'Oréal Paris Lumi Magique makyaj bazını uygulayarak parlak bir görünüm elde edebilirsin.

Yanaklarına birazcık renk katmak için Yves Saint Laurent Kiss & Blush gibi sıvı formda allığı yanaklarına uygulayabilirsin.

İkinci adım: Göz makyajı

Eyeliner, göz kalemi gibi ürünler yerine bu kez sadece göz farı ve su geçirmez özellikte bir maskaradan yardım alacağız. Göz kapağına primer uyguladıktan sonra, Maybelline New York Color Tattoo On and On Bronze gibi bronz tonda, krem farı göz kapaklarına ve alt kirpik diplerine uygulayıp waterproof özellikli bir maskarayı kirpiklerine uygula.

Üçüncü adım: Dudak makyajı

Dudak parlatıcıları plaj makyajı için ideal! Pembe veya şeftali tonarındaki dudak parlatıcısını kullanarak ıslak dudaklar elde edebilirsin.

Şimdi, plajın en güzel kızı olmaya hazır mısın?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler