loader

Platin sarısı saçlar için makyaj önerileri

Favoriye Ekle

Platin sarısı saçlar için makyaj önerilerimizi bir araya getirdik!

Saçlarını platin sarıya boyattın ve nasıl makyaj yapacağını bilmiyor musun? Endişelenme, hemen yardımına koşuyoruz! Platin sarısı saçlarla uygun makyaj stili önerilerimizle, saçlarında yakaladığın ışıltıyı makyajına da yansıtabilirsin. İşte karşında platin sarı saçlar için makyaj önerilerimiz!

Platin sarı saçlar için fondöten seçimi

Platin sarı saçlar için fondöten seçimi

Platin sarı saçlar, doğal ama kusursuz bir cilt görünümü ile çok daha dikkat çekici bir görünüme kavuşabilir. Bunun için cildindeki ışıltıyı ön plana çıkarabilirsin. Yoğun fondötenler kullanmak yerine cildinde ışıltılı ve eşitlenmiş bir ton elde etmek için L’Oréal Paris True Match Nude Serum kullanabilirsin.

Saf hyaluronik asit içeren bu serum fondöten, aslında renkli bir yüz serumu. İçerisindeki doğal ışıltılı pigmentler cilt tonunu eşitlemede çok başarılı. Ayrıca cilde nem vererek dolgunlaştırma özelliği sayesinde aynı zamanda bakım da yapmış olacak, cildinin kusursuz görünmesini sağlayacaksın.

Platin sarı saçlar için ten makyajı nasıl olmalı?

Platin sarı saçlar için ten makyajı nasıl olmalı?

Platin sarı saç aslında soğuk bir ton. Bu yüzden cildini de solgun gösterme ihtimali var. Bu yüzden ten makyajında bronzer ve allık adımını es geçmemelisin. Bronzer ile cildine daha sıcak bir etki verebilir, doğru allık rengi seçimiyle de daha sağlıklı ve enerjik bir etki elde edebilirsin.

Bronzer olarak L’Oréal Paris’in Sunrise in Paradise bronzerını önerebiliriz. Hem yüze hem de vücuda uygulanabilen bu bronzer, anında daha canlı ve enerjik görünmeni sağlayacak. Platin sarı saç için allık önerimiz ise pembe tonlarda. L’Oréal Paris Blush of Paradise allıklarından Melon Dollar Baby allığı, doğal pembe tonu sayesinde cildindeki solgun görünümü yok edecek. Ayrıca hindistan cevizi, mango çekirdeği ve kakao çekirdeği yağı içeren formülü sayesinde çok doğal ve yumuşak bir etki veriyor, cilde içten gelen bir renk katıyor.

Platin sarı saçlar için göz makyajı nasıl olmalı?

Platin sarı saçlar için göz makyajı nasıl olmalı?

Platin saçlar için göz makyajında doğal tonlar ön plana çıkıyor. Doğal-nude tonlu farlar kullanarak bir göz makyajı yapabilirsin. Bunun için önerimiz L’Oréal Paris Emotions of Nude Far & Allık Paleti olacak. Tam 16 nude renkten oluşan ve her rengin bir duyguyu temsil ettiği bu far ve allık paletinde ihtiyacın olan tüm far renkleri bir arada bulunuyor. Yoğun pigmentli ve yumuşak yapılı farlar çok kolay dağılıyor ve göz makyajını kolaylaştırıyor.

Emotions of Nude paletindeki açık kahve, gül kurusu ve ışıltılı krem tonları, platin sarısı saçlarınla uyum sağlayacak ve bakışlarına canlılık katacak.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Platin sarı saçlar için ruj rengi önerisi

Platin sarı saçlar için ruj rengi önerisi

Platin sarı saçlar için ruj önerimiz, cilt tonuyla uyumlu bir nude ruj olacak. Cildin daha canlı ve enerjik görünmesini sağlamak için nemli bitişli, zengin renklere sahip nude rujlar çok fark yaratacak.

L’Oréal Paris’in Color Riche Les Nus rujları, argan yağı ve çiçek özleri ile zenginleştirilmiş formülü ile dudakları nemlendirip bakım yaparken, pürüzsüz bir bitiş sağlıyor. Ultra yoğun pigmentli yapısı sayesinde dudaklara mükemmel bir renk veriyor. Platin sarısı saçlar için ruj rengi önerimiz ise 176 Nu Irrevent.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/