loader

Podyumlardan 3 çekici göz farı önerisi

Favoriye Ekle
Podyumlardan 3 çekici göz farı önerisi

Kış ayları son sürat devam ediyor! Daha soğuk günler, erken kararan havalar, daha uzun geceler... Ve soğuğa karşı direnmek için çoğu zaman stilimizden de ödün vermemiz gerekecek. Soğuyan günleri lehimize çevirmek için sezon trendleri ile stilimizi yenilemeye bayılıyoruz!

Öncelikle makyaj çantamızı yeni sezona adapte etmeliyiz. Göz makyajına kış tonlarını taşımak için önerilerimize kulak ver!

Buğulu siyah

Bize kışı anımsatacak tek bir renk seçseydik, siyah ve mat siyahtan başka bir ton seçmezdik! Göz farını göz kapaklarının üzerine ve alt kirpik çizgine uygula ve ardından nazikçe dağıt.

Kırmızı tonlar

Podyumlarda ve kırmızı halıda kırmızı ve bordo tonlarının göz makyajlarında kullanılmaya başladığına şahit olduk, ve bu görünüme bayıldık! Bu yeni trendi uygulamak biraz zorlu olabilir. Önemli olan cildine uygun tonu bularak göz makyajına sıcaklık katabilmek.

Mat toprak tonları

Bu kış gündüzden geceye kullanabileceğin bir far tonu için mat toprak tonlarına yönel. Bu doğal ton, tüm cilt tonları ile harika bir uyum yakalarken, nude rujlara da çok yakışıyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön