loader

Podyumlardan sokaklara: Renkli eyeliner trendi!

Favoriye Ekle

Hafta sonunu renkli eyelinerlarla eğlenceli hale getir. Podyumlardan gündelik hayatımıza geçmeye hazır bu trend, grafik göz makyajı yeteneğini ön plana çıkarmak için de birebir. Bu trendin uzmanı olmak için, bir de yakından inceleyelim.

Gökkuşağı gözlerimde

Tonlarca renk var, biz ise gözlerimizi podyumlara çevirdik. Kobalt rengi eyeliner, alt kirpik çizgisinin iç kısmına uygulanan ve gözlerin dış kısmına doğru grafik cat eye göz makyajına dönüşen kobalt rengi eyeliner oldukça dikkat çekiciydi. Yorgun gözleri aydınlatmak için maviden iyisi ise aklımıza bile gelmiyor!

Sıra sende

Göz çevreni primer yardımıyla makyaja hazırla ve kalıcılık sağla. İstediğin renkteki eyelinerını seç ve takip etmek istediğin trende karar verdikten sonra, seçtiğin tekniğe uygun bir şekilde uygula. Grafik göz makyajı mı? Daha natürel sonuçlar mı? Uygulamadan sonra, gözlerinin iç köşesine aydınlatıcı dokunuşları ile gözlerini belirginleştir. Birkaç kat maskara ile kirpiklerini belirginleştirmeyi unutma.

Son rötuşlar

Gözlerini, göz altlarına aydınlatıcı uygulayarak ön plana çıkar, bir yandan da göz altı morluklarını ve ince çizgilerini maskele. Bir taşla bir çok kuş! Belirgin kaşlarsa makyaj stilini tamamlayacak. Kaşlarını yukarı doğru tara ve boşlukları kaş kalemin ile doldur.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön