loader

Polina'nın Pürüzsüz Cildinin Sırrı: Cildinin Süper Üçlüsü

Favoriye Ekle

Şimdiye kadar yüz bakımımda kullandığım ürünlerle ilgili pek çok soru geldi. Özellikle yazın güneş ışınlarına bu kadar maruz kalıyorken kusursuz bir cilt görünümü için güzellik sırlarımı paylaşmak istedim! Cevap çok basit aslında: Kusursuz cilt görünümü için cildi derinlemesine temizleyip nemlendirmek başlıca sırrım. İşte bu noktada canlı, ışıltılı ve güzel bir cilde kavuşmak için benim tercihim L’Oréal Paris’ten Şeker Peelingi, Saf Kil ve Nem Terapisi Aloe Vera Suyu, yani #cildininsüper3lüsü oluyor ☺

Önce cilt temizliği! Cildimi ölü derilerinden arındırmak ve canlı ve bebek gibi pürüzsüz bir görünüm sağlamak için tabii ki peeling ilk adımım. L’Oréal Paris Şeker Peelingi cildi temizlemekle kalmıyor, cildimi makyaja da hazırlamış oluyor. Özellikle Işıltı Canlandırıcı olan en en sevdiğim. Hem de dudak peelingi olarak uygulayarak kusursuz ruj görünümünü de elde etmek mümkün.

Polina'nın Pürüzsüz Cildinin Sırrı: Cildinin Süper Üçlüsü_1

Daha sonra cildimdeki fazla yağı ve kirleri temizlemek için Saf Kil Detoks maskesini uyguluyorum. Bu ürün sayesinde cildim derinlemesine temizlenmiş, arınmış ve ışıltı kazanmış oluyor. Burundaki siyah noktalardan kurtulmak için ise yine Saf Kil ailesinden Siyah Nokta Karşıtı Maske de bir başka favorim.

Ve son olarak, hem benim hem de Kerem’in favorilerinden Nem Terapisi Aloe Vera Suyu ile cildimi nemlendiriyorum. Yaz günlerinde bile hafif likit dokusuyla cildi nemlendirirken ferahlatan Nem Terapisi en sevdiğim nemlendirici ☺ Daha önceki videolarımda da belirttiğim üzere şişkinliğe yatkın cildime buzdolabında bekleterek uyguladığımda cildime çok iyi geldiğini hissediyorum. Ayrıca, Nem Terapisi’ni makyaj bazı olarak da severek kullandığımı söylemesem olmaz.

Polina'nın Pürüzsüz Cildinin Sırrı: Cildinin Süper Üçlüsü_2

Tek başına kullanırken bayıldığım ama özellikle bir araya geldiğinde cildimin süper üçlüsünü oluşturan Şeker Peelingi, Saf Kil ve Nem Terapisi ile cildim hem makyajsız hem de çok sevdiğim no-makeup-makeup görüntüsüne kusursuz bir şekilde kavuşuyor! Siz de pürüzsüz, ışıltılı ve su gibi güzel bir cilt görünümüne kavuşmak istiyorsanız, bu ürünleri kaçırmayın derim ☺

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler