loader

Porselen gibi bir cilt için ipuçları

Favoriye Ekle

İflah olmaz bir makyaj tutkunu ol ya da makyajdan yalnızca küçük dokunuşlar için yardım al… Makyajdan beklentimiz ne olursa olsun hiç birimiz porselen gibi, kusursuz bir ten görünümüne hayır demeyiz! Zira, ten makyajının yapabileceklerini küçümsememek gerek. Dramatik ve iddialı makyajlara zemin hazırlayan kusursuz ten görünümleri, günlük doğal bir makyaj tercih ettiğin günlerde ise tüm özgüvenini arttırmaya ve tabii #selfie’lerde kusursuz çıkmana yardımcı oluyor!

Peki hayal ettiğimiz porselen gibi bir cilt makyajla nasıl elde edilir? Endişelenme, adımları takip ederek yalnızca dakikalar içinde kusursuz bir cilde sahip olabilirsin.

Cildini makyaja hazırla

l'oréal paris infaillible magic essence drops makyaj bazı

Porselen makyaj demek, tüm kusurları gizlenmiş, pürüzsüz ve aydınlık görünen bir cilt demek. Bunun için makyaja başlamadan önce cildine bir makyaj bazı uygulamalısın. Cildini nemlendirecek, aynı zamanda da fondötenin kalıcılığını artıracak ve oksitlenmesine engel olacak L'Oréal Paris Infaillible Magic Essence Drop makyaj bazını kullanabilirsin. Mavi renkli bu makyaj bazı, cildini nemlendirerek aydınlık bir etki verecek ve fondöteninin uzun saatler bozulmadan kalmasını sağlayacak.

Doğru fondöteni bul

l'oréal paris infaillible matte cover fondöten

Porselen makyaj için kapatıcılığı yüksek ama cildinde de ağırlık yaratmayacak doğru fondöteni bulmalısın. L'Oréal Paris Infaillible Matte Cover fondöten, yüksek kapatıcılığı ile tek katta bile tüm cilt kusurlarını gizleme özelliğine sahip. Aynı zamanda özel pudra içerikli formülü ile ciltte yağ kontrolü yaparak gün içerisinde parlamalara engel oluyor. Tüm bu özelliklerine rağmen cilde sağlıklı-mat bir görünüm veriyor ve asla ağırlık yaratmıyor. Ciltte porselen etkisi elde etmek için en iyi fondötenlerden biri.

 Cildindeki kusurları gizle

l'oréal paris more than concealer kapatıcı

Porselen makyajda iyi bir sonuç elde etmek için cildindeki tüm kusurları tamamen gizlemelisin. Göz altı morlukları, izler, lekeler ve kızarıklıkları tek seferde iyi bir şekilde gizlemek için bizim favorimiz L'Oréal Paris More Than Concealer Tüm Yüze Uygulanabilen Kapatıcı. Büyük aplikatörü ile kolayca uygulanabilen bu kapatıcı, tek seferde en yoğun cilt kusurlarını bile gizleyecek güce sahip. Üstelik sadece göz altlarında değil, tüm yüzde ağırlık yapmadan kullanılabiliyor.

Porselen makyajını nasıl sabitleyebilirsin?

l'oréal paris infaillible magic setting sprey

Porselen makyajın son adımında, cildine bir makyaj sabitleme spreyi uygulamayı unutmamalısın. Kullandığın ten ürünlerinin cildinle bütünleşmesini sağlayacak bu makyaj spreyi, aynı zamanda makyajının kalıcılığını da artıracak. L'Oréal Paris'in Infaillible Magic Setting Sprey'i cilde hem mat bir bitiş veriyor, hem de fondötenin bütün gün boyunca bozulmadan kalmasını sağlıyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön