0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Pratik kontur makyajı için ihtiyacın olan tek ürün

Favoriye Ekle
Pratik kontur makyajı için ihtiyacın olan tek ürün

Biz makyaj tutkunları, makyaj masalarımızı onlarca ürünle donatsak da tek bir ürünle bütün ihtiyaçlarımızı karşılamak isteriz. Tam da bu sebepten NYX Professional Makeup’in Love Contours All Paletini denemek için can atıyordum. Bu, öyle bir palet ki, yüz hatlarını belirginleştirmek ve tüm o beğendiğin özelliklerini ortaya çıkarmak için ihtiyacın olan her şeye sahip.

Neden sevdim?

Bu çok amaçlı yüz paleti, mat ve ışıltılı 9 göz farı, altın ve pembe tonlarında 2 aydınlatıcı, tamamen natürel 2 kontur ve kahve ve açık kahve tonlarında 2 kaş farı içeriyor. Tamamen uygun fiyatlı ve bir o kadar da profesyonel!

Paletteki tüm farlar ve toz ürünler kolayca uygulanıyor ve dağılıyor. Ben kullandığım süre boyunca hiçbir yapay görünümle karşılaşmadım. Bütün cilt tiplerine uygun ürün, yüz hatlarını doğal bir biçimde vurgulamana ve bakışlarını en doğal şekilde ön plana çıkarmana yardımcı oluyor.  

Bir de yakından bakalım...

Paleti açtığında büyük ve kullanışlı bir ayna seni karşılıyor. Paletin düzenli yapısı onu seyahat etmek ve saklamak için de pratik bir ürün yapıyor. Üründeki tüm tonların pigmentasyonu harika ve kolayca uygulanıyor. Kontur kısmı, paletin en yoğun pigmentasyona sahip kısmı. Bana kalırsa bu palet günlük makyaj için birebir!

Göz farlarından başlayalım… 4 mat, 4 ışıltılı göz farına sahip palette, bir de saten dokuya sahip beyaz far var. Tamamen mat olmayan bu far tonu, doğal bir şekilde bakışlarına parlaklık vermek için birebir! Işıltılı farların pigmentasyonu ve sahip oldukları bitiş harika.  Mat farlar ise yoğun pigmentasyona sahip ve göz kapaklarına kolayca dağılıyor. Sanırım en çok bu kısım, benim favorim! 

Palette iki farklı aydınlatıcı ve kontur tonu var. Bir tarafta buzlu pembe aydınlatıcı ve mat sıcak kahve kontur tonu bir tarafta süper bronz aydınlatıcı ve açık kahve kontur tonu. Her biri de öyle kolay dağılıyor ki… 

NYX Professional Makeup’e kaşları es geçmediği için ne kadar teşekkür etsem az. Paletteki boz kahve ve koyu kahve tonlarında iki adet kaş farının dokusu bir hayli yumuşak ve uygulaması rahat. Tamamen mat olan bu iki far kaşları en doğal ve en pratik şekilde belirginleştiriyor.

Genel olarak bu paletten bir hayli etkilendiğimi fark etmişsindir. Bunun gibi pratik ürünler günlük makyajın kurtarıcısı oluyor. Daha önce bana kontur makyajını sevdiren NYX Professional Makeup Highlight and Contour Pro paletini denemiş, çok etkilenmiş ve neredeyse kontur makyajını günlük makyajımın bir parçası haline getirmiştim. Sanıyorum ki NYX Professional Makeup Love Contours All Palet de uzunca bir süre, günlük makyaj rutinimin bir parçası olacak! 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön