loader

Profesyonel Makyaj Tüyoları ile Doğal Işıltıyı Yakalamanın Yolları

Favoriye Ekle

Makyajında doğal bir ışıltı elde edebilmen için profesyonel makyaj tüyolarını açıklıyoruz!

Biliyorsun ki bu ıslak görünümlü, aydınlık makyajlar çok popüler. Peki profesyonel makyaj ipuçlarıyla bu ışıltıyı nasıl elde edebilirsin? Severek takip ettiğimiz makyaj artistlerinden öğrendiğimiz bu tüyoları şimdi seninle paylaşıyoruz. Uygun fiyatlarla elde edebileceğin profesyonel etkili makyaj malzemesi önerilerimizi de bir kenara not etmeyi unutma!

Işıltılı bir baz kullan

ışıltılı makyaj bazı önerisi

Profesyonel makyaj artistlerinin, ışıltılı bir ten elde etmek için en sık başvurdukları yöntemlerin başında, makyaja başlamadan önce cilde ışıltılı bir makyaj bazı uygulamak geliyor. L'Oréal Paris Glow Cherie Aydınlık Etkili Renkli Nemlendirici de cildine o profesyonel ışıltıyı verecek ten ürünlerinden biri. Üstelik formülündeki karpuz özleri sayesinde cildini gün boyu nemlendireceği için cildin son derece nemli, sağlıklı ve ışıltılı görünecek.

Fondöteninin içine aydınlatıcı ekle

fondötenin içine aydınlatıcı ekle

Bu adımı artık bilmeyen yoktur! Profesyonellerden öğrendiğimiz makyaj tüyoları arasında en sık uyguladıklarımızdan biri de fondötenimizin içine birkaç damla da likit aydınlatıcımızdan karıştırmak. Hele ki kullandığımız fondöten mat bitişliyle, anında canlı ve parlak bir bitiş elde edebiliyoruz. Bunun için de, fondötenin yapısını bozmadan harika görünmeni sağlayacak bir aydınlatıcı öneriyoruz: L'Oréal Paris Glow Mon Amour Glow De Coco, cildine içten gelen bir ışıltı vermek için ideal. Fondötenin içine karıştırabileceğin gibi, son adımda yüzünün yüksek bölgelerine de tek başına uygulayıp ışıltını ikiye katlayabilirsin.

Islak bitişli renkli nemlendiriciler kullan

ıslak bitişli renkli nemlendirici

Işıltılı, aydınlık ve sağlıklı bir cilt görünümü elde etmek için, ıslak bitişli renkli nemlendiricileri de tercih edebilirsin. Nemlendirme etkisi olan, hafif yapılı, aynı zamanda da cildini aydınlatacak renkli nemlendiriciler son derece doğal bir bitiş elde etmeni sağlayacak. Bunun için önerimiz, L'Oréal Paris'in Skin Paradise Renkli Nemlendiricisi. Formülündeki aloe vera, zencefil ve güvercin ağacı özleri ile cildi derinlemesine nemlendirirken, dinlenmiş bir görünüm veriyor. Su bazlı formülü sayesinde verdiği ıslak bitiş, cilde içten gelen sağlıklı bir ışıltı katıyor. Cildinin enerjik, dinlenmiş ve sağlıkla ışıldayan bir görünüme sahip olmasını istiyorsan, Skin Paradise'ı bir an önce denemelisin.


Göz pınarlarına aydınlatıcı uygula

göz pınarlarına aydınlatıcı uygulaŞimdi gelelim son adıma: Cildinde yakaladığımız bu sağlıklı ışıltıyı, bakışlarına taşımalısın. Bunun için de hem çok pratik hem de çok etkili bir makya tüyosu veriyoruz: Toz aydınlatıcını göz pınarlarına ve kaşlarının altına uygulamalısın. Böylece bakışların daha çekici görünecek, kaşların da daha kalkık olacak. Aydınlatıcı önerimiz ise L'Oréal Paris Icoconic Glow aydınlatıcı. İçerisindeki pembe yansımalar, sıra dışı bir etkiye sahip.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler