loader

Renk veren balmlarla eğlenceli dudaklar!

Favoriye Ekle

Konu makyaj olduğunda sen de bizim gibi mükemmeli mi arıyorsun? Makyaj çantan ağzına kadar dolu olsa da, yeni ve güzel ürünlere her zaman yer bulabiliyor musun? Kulübe hoş geldin! Bu hafta yepyeni bir makyaj keşfiyle karşındayız: Yves Saint Laurent Volupté Tint in Balm. Şimdiye kadar sahip olduğun en flörtöz ve en eğlenceli dudaklara sahip olmak için, Yves Saint Laurent’in Volupté Tint in Balm serisini denemelisin! Serinin birbirinden şahane renklerini keşfetmek ister misin?

Renk veren balmlarla eğlenceli dudaklar!_1

Bu, makyaj çantamızı güzelliği ile renklendiren yeni rujları neden sevdiğimize gelince; dudaklara anında bakım yaparak nem veren balm içeren rujlar aynı zamanda dudaklarına anında canlı renkler veriyor! Şöyle açıklayalım: Rujun ortasında gördüğün dudak şeklindeki kısım, dudaklarına kalıcı bir renk veren kısım. Dış kısım ise makademya, kayısı ve jojoba gibi birbirinden besleyici yağ içeriği ile dudaklarına anında bakım yapıyor. Bu rujlar o kadar pratik ki, ayna olmadan bile kolayca uygulanıyor!

Tonlara gelince...

Renk veren balmlarla eğlenceli dudaklar!_2

12 farklı ton ve 3 farklı renk ailesi içeren seride eminim ki senin zevkine göre bir ton vardır. Bizi soracak olursan, tüm tonlara sahip olmak istiyoruz! Sahil kenarında geçireceğimiz bir günde No 9 Tempt Me Pink, akşamında bir yaz partisinde ise No 6 Touch Me Red tonlarını uygulamak fena mı olurdu?

Renk veren balmlarla eğlenceli dudaklar!_3

Sanırım, bu yaz makyaj çantamızın favorisi kalıcı ve canlı renklerin yanı sıra, inanılmaz konforlu bir uygulamaya sahip olan Volupté Tint in Balm rujlar olacak. Her şey bir yana, bu şık tasarıma sahip rujları sürekli gözümüzün önünde bulundurmak isteyeceğimize eminiz. 

Sen ne düşünüyorsun? Sence önce hangi tonu satın almalıyız?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön