Renkli allıklar bu kışın en renkli makyaj trendi!

Favoriye Ekle
Renkli allıklar bu kışın en renkli makyaj trendi!

Kış aylarında matlaşan ve soğuk görünen cildini renklendirmenin en güzel yolu allıklardan geçiyor. Soğuk kış günlerinde renkli makyaj yapmak istiyorsan renkli allıkları kullanmanı öneriyoruz. Cildine anında enerji ve aydınlık bir görünüm kazandıracak olan renkli allıklar ve bronzerlar seni hiç olmadığın kadar canlı gösterecektir, bizden söylemesi!

Kış aylarında hangi allık renklerini tercih etmeliyim?

Kış aylarında makyaj masana renkli bütün allıklarını çıkarmalısın. Canlı pembe, şeftali ve kırmızı tonlarındaki allıklar sayesinde bu soğuk mevsimi renkli bir hale getirebilirsin. Dikkat çekici tonlardaki allığını uygularken göz makyajında daha sade renklere öncelik vermeni öneriyoruz.

Cildinin daha aydınlık görünmesini istiyorsan krem allık kullanmanı öneriyoruz. Krem allığının içine aydınlatıcını karıştırarak ten makyajınla göz önüne çıkabilirsin. Eğer açık tenliysen pembe tonlardaki allığını tercih edebilirsin, orta ve koyu tene sahip olanlar fuşya ve şeftali renklerine öncelik vermelilerdir. 

Soğuk günlerde renkli görünmek istiyorsan, allığını normalde daha yoğun uygulamanı öneriyoruz. Makyajına başlamadan önce primer kullanırsan allığının daha uzun süre cildinde kalıcı olacağını fark edeceksin. 

Editörün önerisi: Yağlı cilde sahipsen krem allık yerine pudra formdaki allıkları kullanmanı öneriyoruz.

Son yıllarda kapatıcılığı yüksek ten makyajı yerine daha doğal görünen makyajlar popüler oldu. Sen de fondötenini yoğun bir şekilde uygulamak yerine daha ince sürerek bu görünümü elde edebilirsin. Allığına gelince, kayısı tonlarındaki bu allık tercihiyle yaz mevsiminin enerjisini kışa yansıtabilirsin. 

Allığı nereye uygulamalı?

Allık, kontür, aydınlatıcı derken ten makyajında neyi nereye süreceğini karıştırıyor musun? Allığını her zaman elmacık kemiklerinin üzerine uygulamanı tavsiye ediyoruz. Böylece, cildinin tam ortasından yüzüne aydınlık ve canlı bir görünüm yayılacaktır.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?
Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön