loader

Renkli bir yaz makyajı nasıl yapılır?

Favoriye Ekle

Renklerin cesurca kullanımını sıkça gördüğümüz bu yaz, sen de trendlere ayak uydurmak ister misin? Yaz tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı hafif ten makyajıyla bu yaz sen de stil ikonu olabilirsin.

Hazırlan

L`Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)`in paylaştığı bir gönderi (9 Haz 2017, 06:02 PDT)

Renklerin ön planda olacağı makyajını dengelemek için pürüzsüz bir tene ihtiyacın var. Teninde mükemmel bir görünüm yakalamak için önce cilt tonuna uygun fondötenini cildine geniş bir fırça yardımıyla ve yuvarlak hareketlerle uygulamalısın. Doğal bir görünüm için fondötenini iyice dağıttığından emin ol. Biz yaz için, ıslak bir bitiş sağlayan cushion fondötenleri kullanmanı tavsiye ediyoruz. L’Oréal Paris Nude Magique Cushion Fondöteni deneyebilirsin.  Ten makyajı trendlerinde 2017’nin odağı allıklar! Sen de renkli bir yaz makyajı için elmacık kemiklerine sıcaklık katmayı unutma. L’Oréal Paris Infaillible Blush Paint Allık Paletleri ile sana en çok yakışacak allık tonunu keşfet. 

Renklen

L`Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)`in paylaştığı bir gönderi (7 Mar 2017, 13:16 PST)

Gelelim makyajın en eğlenceli kısmına! Burada yaratıcılığını konuşturacaksın. Renkli göz makyajları için ışıltılı, likit göz farlarına güvenebilirsin. L’Oréal Paris Infaillible Eye Paint Likit Göz Farlarıyla birbirinden renkli ve eğlenceli göz makyajları elde etmen mümkün. Renkli göz kalemlerini de unutmamak gerek! Eğer renkli makyaja daha yumuşak bir geçiş yapmak istiyorsan far yerine jel göz kalemlerini de tercih edebilirsin. 

Son dokunuşlar

 

L`Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)`in paylaştığı bir gönderi (27 Nis 2017, 06:09 PDT)

Rujunu uygulamadan önce, nude tonlarda dudak kalemiyle dudaklarını çevrele. Böylece rujunun daha kalıcı olmasını sağlayacaksın. Ardından yine nude tonlarda, parlak bitişe sahip rujunu dudaklarına uygula ve hazırsın.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/