loader

Renkli maskara: Bir şans ver!

Favoriye Ekle

Eğer makyajını daha eğlenceli bir hale getirmek ya da gözlerinin tüm dikkati üzerinde toplamasını istiyorsan belki de aradığın cevap

renkli maskaradır. Eğer bu fikir seni korkuttuysa, biraz bekle. Seçtiğin maskara rengine bağlı olarak, tüm dikkatleri gözlerinde toplayabilirsin.

Gökkuşağı parlaklığı

Eğer tüm dikkatleri üzerine çekmek istiyorsan, renkli maskara mutlaka denemen gereken bir ürün. Uygulamaya başlamadan önce, gözlerinin daha büyük görünmesi için kirpik kıvırıcı ile kirpiklerini kıvır. Ardından rengini seç!

Parlak sarı; siyah ve elâ renkli gözlerde muhteşem görünüyor. Üstelik rengi ortaya çıkarmak için eyeliner ya da göz farı kullanmana da gerek yok.

Pembe; fotoğrafta da görebileceğin gibi bütün göz renklerine çok yakışıyor. Bu fotoğraf farklı tarzda pembe makyajın nasıl uygulanacağına dair harika bir örnek. Sadece rujunun rengi konusunda dikkatli davran. Mat pembe bir ruj muhtemelen en iyisi!

Elektrik mavisi / mor; son zamanların en sevilen saç rengi trendi. Kirpiklerde de harika duruyor. Buna rağmen bu renk sadece gündüzleri kullanılmalı, çünkü oluşturduğu etki gündüz ışığında belirgin oluyor. Yeşil renkli gözler, mor renkli maskara ile çok çarpıcı görünüyor.

Renkli dokunuş

Çılgın renkli maskaralar kullanmak istemiyorum diyorsan, başka alternatifler de var. Üstelik bu tonlar gözlerini ortaya çıkaracak.

Örneğin, koyu yeşil... Özellikle kahverengi gözlere çok yakışıyor, göz rengini belirginleştiriyor. Kontrast oluşturması için göz kapağına gümüş renkli far sürmeyi dene.

Erik moru ve kahverengi, siyahın çok sert durduğunu düşünenler için uygun. Aynı zamanda yeşil renkli gözler için iyi bir fikir. Daha da belirgin olması için gri renkte göz farı ile göz makyajı yap.

Mavi ve kahverengi gözlü kızlar kesinlikle parlak deniz mavisi maskaraları deneyin. Belirgin bir eyeliner çekin ya da göz kapağınıza far sürmeyin. İkisinden birini seçin.Daha az belirgin bir görünüm için, en sevdiğin rengi kirpiklerinin sadece uçlarına sür. Kirpiklerinin uçlarına sürdüğün altın sarısı çok eğlenceli olabilir.

Karar verebildin mi? Hangi rengi deneyeceksin?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön