0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Retro esintiler: Adriana Lima'nın vintage görünümü

Favoriye Ekle
Retro esintiler: Adriana Lima'nın vintage görünümü

Geçtiğimiz hafta New York'ta düzenlenen The Fragrance Foundation Ödül Töreni'ne katılan Adriana Lima, CFDA Ödülleri'ndeki maskülen tarzdaki kıyafetinin aksine, oldukça iddialı bir elbise tercih etti. Retro dalgalı saçları, hacimli kirpikleri ile eski Hollywood ihtişamını kırmızı halıya taşıyan Adriana'nın stiline ve makyajına biraz daha yakından bakmaya ne dersin?

Adriana Lima'nın kırmızı halı stili

34 yaşındaki güzel model Adriana Lima, bebek mavisi rengindeki elbisesinin içerisinde oldukça çekici görünüyordu. Omuzlarını açıkta bırakan elbisesini ise siyah topuklu sandaletleri ve ışıltılı, gösterişli küpeleri ile tamamladı.

Kırmızı halı makyajı

Adriana'nın kırmızı halıdaki makyajı ise muhteşem görünüyordu! Sen de onun makyajından ilham almaya ne dersin?

İlk adım: Ten makyajı

Adriana buğday tene sahip olduğu için ten makyajında sık sık bronz tonları kullanıyor. Öncelikle ten rengine uygun fondötenini tüm yüzüne ve renk eşitsizliği olmaması için boynuna makyaj süngerin veya fondöten fırçanla uygula. Ardından bakır tonlarındaki Maybelline New York Master Heat Affinitone Warm Copper allığını yanağının oyuk kısımlarına ve şakaklarına uygula.

İkinci adım: Göz makyajı

Çarpıcı mavi gözleri olan Adriana'nın göz makyajı ona çok yakışmış! Sen de göz kapaklarına Maybelline New York The Blushed Nudes far paletinin üst sıradan 2. tonunu tüm göz kapağına uyguladıktan sonra far paletinin alt sırasından ilk tonunu gözlerinin katlanma noktasına uygulayıp far fırçası ile harmanla. Ardından hem alt hem de üst kirpiklerine bolca Maybelline New York Lash Sensational maskarayı uygula.

Üçüncü adım: Dudak makyajı

Adriana da tercihini sezonun trendi mat rujlardan yana kullanmış. Pembe alt tonu barındıran nude mat ruju uygulayıp makyajını sonlandırabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön