loader

Romantik Sevgililer Günü Makyajı Nasıl Yapılır?

Favoriye Ekle

Bu yıl Sevgililer Günü'nde kendimize olan sevgimizi kutluyoruz! İşte karşında adım adım romantik Sevgililer Günü makyajı!

Romantik makyajları ne kadar sevdiğimizi bilirsin! Sevgililer Günü de böyle canlı, romantik ve masum bir makyaj yapmak için kaçırılmaz bir fırsat. Fakat bu yıl bir farklılık var: 2022 Sevgililer Günü'nde kendimize olan sevgimizi kutluyoruz! Kendimizi harika hissetmek için Sevgililer Günü tam bir bahane... Kendimize Sevgililer Günü hediyesi alıp keyfini çıkarıyoruz!

İşte karşında romantik makyaj tüyoları!

1. Kusursuz ten makyajı

Kusursuz ten makyajı

Romantik "Sevgililer Günü Makyajında" kusursuz, pürüzsüz ve bir o kadar da doğal bir ten görünümü elde etmek istiyoruz. Bunun için en iyi fondötenlerden birisi, L'Oréal Paris True Match Fondöten. Ten rengiyle bütünleşen, hafif yapısı ve yüksek pigmentli formülü sayesinde ciltteki tüm kusurları gizlerken, çok doğal bir bitiş veriyor. Aynı zamanda hyaluronik asit, antioksidanlar ve E vitamini içeren formülüyle cilde bakım da yapan bu fondöten, düzenli olarak kullanıldığında, 2 haftada cilt kalitesini iyileştirmeye başlıyor. Sevgililer Günü makyajında pürüzsüz ve doğal bir cilt görünümü elde etmek için ideal!

2. Göz altları için harika bir çözüm!

göz altı kapatıcısı önerisi

Göz altlarındaki yorgun görünümü ve koyu halkaları gizlemek için harika bir çözümümüz var: L’Oréal Paris Infaillible More Than Concealer! Süper kapatıcı ve 24 saat kalıcı formülü sayesinde en inatçı kusurları bile tek seferde gizleyen bu kapatıcıyla göz altı morluklarını yok etmek mümkün. Aynı zamanda tüm yüzde de kullanılabilen More Than Concelaer'ın büyük aplikatörü de uygulama kolaylığı sağlıyor. Sevgililer Günü makyajın kusursuz olsun istiyorsan, çok işine yarayacak!

3. Çekici göz makyajı

Çekici göz makyajı

Sevgililer Günü’ne yakışır, romantik ve çekici bir makyaj deyince aklımıza eyeliner geliyor. Böyle bir günde, eyeliner çekmezsek olmaz! Tüm gece bozulmadan duracak, uygulaması çok kolay ve dövme etkili bir eyeliner tercih ediyoruz. L’Oréal Paris’in Matte Signature likit eyelinerı ile çok fazla abartılı olmayan romantik bir eyeliner çekiyoruz. Tek seferde simsiyah bir etki veren ve sivri ucu ile çok kolay uygulanan bu eyeliner, sabitlendikten sonra hiçbir yere oynamıyor, akmıyor ve bozulmuyor.

Gelelim göz makyajının en romantik kısmına: L'Oréal Paris Lash Paradise maskara, her zamanki yoğun hacim etkisiyle kurtarıcımız. Kurumaya dayanıklı yeni formülü sayesinde bu hacim etkisini çok daha uzun süre sürdürebiliyoruz. Ayrıca kirpiklere yoğun hacim verirken tüy gibi hafif kalmalarını da sağlayan Paradise Maskara, topaklanmıyor, bulaşmıyor ve uzun süre etkisini kaldırmıyor.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.


4. Yanaklarda masum etki

romantik pembe allık önerisi

Romantik Sevgililer Günü makyajında pembe bir allık, masum bir etki elde etmek için olmazsa olmazlardan. Yanakları kendiliğinden kızarmış gibi göstermek için bizim önerimiz, L'Oréal Paris Melon Dollar Baby allık. Mis gibi karpuz kokan bu allık, yanaklara o kadar doğal bir pembelik veriyor ki yüz bir anda canlanıyor. Artırılabilir etkisi ve kolay dağılan formülüyle Melon Dollar Baby allık, tam Sevgililer Günü Makyajı için biçilmiş kaftan!

5. Sevgililer Günü Özel: Kırmızı ruj!

5. Sevgililer Günü Özel: Kırmızı ruj!

Romantik Sevgililer Günü makyajının son adımı: Ruj! Sevgililer Günü dendiğinde de aklımıza ilk olarak kırmızı ruj geliyor. Hem çekici hem de feminen bir etkisi olduğu için, böyle özel bir günde kırmızı ruj sürmek bize kendimizi harika hissettiriyor.

L'Oréal Paris Rouge Signature likit mat rujlardan 135 Empowered rengi, sıcak kırmızı tonu ile bugüne kadar kullandığımız en iyi kırmızı rujlardan. İncecik yapısı sayesinde dudakta varlığı bile hissedilmiyor ve tek sürüşte rengini veriyor. Ayrıca sivri uçlu aplikatörü ile çok kolay bir şekilde uygulanıyor. Mat bitişi ise dudakları kurutmadan kadife gibi gösteriyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler