loader

Rossmann'dan Alınabilecek Makyaj Malzemeleri

Favoriye Ekle

Makyaj alışverişi severler buraya: Rossmann’dan alınabilecek en iyi makyaj malzemelerini listeledik!

Makyaj alışverişi dendiğinde bizim için akan sular duruyor. Biten makyaj ürünlerimizi yenilemek, en yeni çıkan makyaj malzemelerini denemek ve tüm zamanların favorisi olan ürünleri yedeklemek, kozmetik indirimlerini takip etmek için sık sık uğradığımız güzellik marketlerinin başında Rossmann da var. Bu yüzden biz de, Rossmann indirimlerinden en iyi şekilde faydalanabilmen için, Rossmann’dan alınabilecek makyaj malzemesi önerilerimizi listeledik!

Rossmann’dan ne alınır?

Ten ürünü önerisi

L'Oréal Paris Skin Paradise Renkli Nemlendirici

Cildinin hem pürüzsüz ve kusursuz, hem de nemli ve sağlıklı görünmesini istiyorsan, L’Oréal Paris Skin Paradise Renkli Nemlendirici’yi deneyebilirsin. Su bazlı bu renkli nemlendirici, ciltteki kusurları yok ederken, aynı zamanda da cildin 24 saate kadar nemli kalmasını sağlıyor. Cildin doğal ışıltısını ön plana çıkarıyor, çok daha sağlıklı, canlı ve nemli bir görünüm sağlıyor. Rossmann indirimlerinde kaçırılmaması gereken ten ürünlerinden biri!

Kapatıcı önerisi

Maybelline Insant Anti Age Eraser Kapatıcı

En sık bitirdiğimiz ve yenisini aldığımız, indirimdeyken yakaladığımızda da stokladığımız kapatıcımız Maybelline Instant Anti Ager Eraser, her zaman favorimiz. Sünger aplikatörüyle çok pratik bir şekilde uygulanan bu kapatıcının ince bir katmanı bile koyu göz altı halkalarını gizlemeye yetiyor. Bu kapatıcıyı kusurlarımızı gizlemek için kullandığımız gibi, yüzümüzü aydınlatmak ve kontür yapmak için de kullanıyoruz. Bu yüzden Rossmann indirimlerinde mutlaka sepete ekliyoruz.

Far Önerisi

Maybelline Color Tattoo Krem Far

Pratik göz makyajlarını seviyorsan, Rossmann’dan alabileceğin far önerimiz: Maybelline Color Tattoo krem farlar. 24 saate kadar kalıcı olan bu farlar, krem formülleriyle çok kolay bir şekilde, sadece parmakla bile uygulanabiliyorlar. Sürdükten sonra sabitleniyorlar ve çizgilere dolmadan, 24 saate kadar yerlerinden oynamıyorlar. Color Tattoo farların renk seçenekleri de son derece çeşitli, metalik ve mat tonlar arasından favorilerimiz: On and on Bronze, Socialite ve Pink Gold.

Maskara Önerisi

L'Oréal Paris Bambi Eye Extra Black Maskara

Ceylan gibi kocaman gözlere hiçbirimiz “Hayır” diyemeyiz. Bu yüzden de L’Oréal Paris’in Bambi Eye maskarası ilk çıktığı günden beri favorimiz. En kısa kirpikleri bile dipten kaldıran ve içten dışa doğru bir hacim veren bu maskara, gözlerin daha büyük, ceylan gözü gibi görünmelerini sağlıyor. Bambi Eye Extra Black Maskara da, daha yoğun siyah görünüm isteyenler için harika bir seçenek.

Ruj önerisi

Maybelline Super Stay Matte Ink Ashley Longshore Likit Mat Rujlar

Likit mat rujlar, her makyaj alışverişimizin olmazsa olmazı. Özellikle Maybelline Super Stay Matte Ink rujları, her indirimde mutlaka sepetimize ekliyoruz. Bu likit mat rujların geniş renk seçeneği o kadar başımızı döndürüyor ki, Rossmann indirimlerinde denemek istediğimiz renklere mutlaka bir şans veriyoruz. Maybelline Matte Ink rujların, illüstratör Ashley Longshore tasarımlı ambalajları da Rossmann alışverişimizin en renkli üyelerinden.

Eyeliner önerisi

Maybelline Hyper Easy Eyeliner

Eyeliner da en sık bitirdiğimiz ve yenisini aldığımız makyaj malzemelerimizden. Maybelline Hyper Easy Eyeliner, altıgen tutuşu ve incecik ucu sayesinde kolay eyeliner çekmeyi sağlayan, kusursuz ve hatasız sonuç veren eyelinerlarımızdan. Rossmann indiriminde sepete birden fazla ekleyerek, almayı ihmal etmediğimiz makyaj malzemelerimizden biri.

Allık Önerisi

L'Oréal Paris Mellon Dolar Baby Allık

Pembe, kendiliğinden kızarmış yanaklar, cildi her zaman çok sağlıklı ve doğal gösteriyor. Bu görünümü bize veren L’Oréal Paris Mellon Dolar Baby allık, pembe tonu ve karpuz kokusu ile en sevdiğimiz allıklarımızdan. Yumuşacık formülüyle hemen dağılıyor ve çok doğal bir pembelik veriyor. Eğer bu allığı bugüne kadar denemediysen, Rossmann alışverişinde mutlaka bir şans vermelisin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**/