0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Ruj Tazelemeye Son: L’Oréal Paris Infaillible 24H Rujları Deniyoruz

Favoriye Ekle

Ruj tazeleme derdine son veren yeni L’Oréal Paris Infaillible 24H rujları denedik!

Ruj tazelemek hepimiz için hem can sıkıcı bir uğraş hem de vakit kaybı. Bu işe son verecek ve gönül rahatlığıyla aynaya bakmadan günü geçirebileceğimiz bir ruj bulduk ve hemen seninle paylaşmak istedik. L’Oréal Paris’in Infaillible 24H rujları, var olan 7 renge eklenen yeni 4 rengiyle karşımızda.

L’Oréal Paris Infaillible 24H rujlar

L’Oréal Paris Infaillible 24H rujlar

Ruju bir kere evden çıkmadan sürüp sonrasında da tüm gün boyunca yenilemeye ihtiyaç duymamak gerçekten bir lüks. Hem dudakta ağırlık yapmayan, dudağa sabitlenip bir yere kıpırdamayan ama aynı zamanda da nemli tutan bir ruj bulduk desek, ne derdin? İnanması hiç zor değil, L’Oréal Paris Infaillible 24H rujlar tam da bu anlattığımız özellikleri taşıyorlar.

L’Oréal Paris Infaillible 24H rujların yapısı

L’Oréal Paris Infaillible 24H rujlar

Çift taraflı L’Oréal Paris Infaillible 24H rujların bir tarafı yoğun renkli likit bir ruj, diğer tarafı da dudakları nemlendiren bir lip balmı. Rujların likit tarafının yapısı son derece ince, dudağa uygulandığında hızla kuruyor ve sabitleniyor. Verdiği yoğun renk 24 saate kadar dudakta aynı etkiyi koruyor. Gün içinde de parlaklığı, canlılığı ve nemi artırmak için lip balm tarafı kullanılıyor.

L’Oréal Paris Infaillible 24H rujların aplikatörü ise sivri yapısı sayesinde uygulama kolaylığı sağlıyor. Likit ve ince yapısı son derece pigmentli olduğu için tek seferde yoğun bir etki veriyor. Durum böyle olunca da L’Oréal Paris Infaillible 24H rujları tek bir kere uygulamak yetiyor ve gün içinde aynada kontrol edip tazelemeye de gerek kalmıyor.

L’Oréal Paris Infaillible 24H rujların renkleri

L’Oréal Paris Infaillible 24H rujlar

Toplamda 11 rengi bulunan L’Oréal Paris Infaillible 24H rujların o çok sevdiğimiz 7 rengine eklenen yeni 4 rengini denedik ve hepsini de çok beğendik! Hem nude hem de sonbahara çok yakışacak koyu tonlar, makyaj çantamızın favori rujları olacaklar.

L’Oréal Paris Infaillible 24H rujların yeni renklerinden 114 Ever Nude, içerisinde altın ışıltılar barındıran mükemmel bir nude ton. Her makyaja ve her duruma yakışacak bu renk en sevdiklerimizden oldu. İçerisinde biraz daha soğuk bir pembe barındıran diğer nude ruj ise 115 Infinitely Mocha. İçerisindeki çok hafif gümüş renkli ışıltılar dudağa çarpıcı bir görünüm veriyor.

Sonbahara yakışacak iki koyu tondan ilki, 117 Perpetual Brown, kahverengi ruj severlerin favorisi olacak cinsten. Dudakta incecik duruşu ve sıcak kahve tonu gerçekten bir harika. Son olarak da vazgeçilmez bir bordo olan 217 Eternal Vamp, bu sonbahar elimizden düşmeyecek bir ruj. Porselen ten makyajları ile çok yakıştırdığımız bu vişne tonuna sen de bayılacaksın!

L’Oréal Paris Infaillible 24H rujlar

Su geçirmez, tazeleme derdi olmayan, gün boyu dudakta hissedilmeden kalan L’Oréal Paris Infaillible 24H rujlar canlı ve yoğun renkleriyle bizden geçer not aldılar. Dağılmayan, bulaşmayan yapıları ile bizi ruj yenilemek gibi bir dertten kurtaran bu rujları bir an önce sen de denemelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/