loader

Sabah rutini: Daha hızlı hazırlanmana yardımcı 5 ürün

Favoriye Ekle

Alarmın çaldı ve sen hala yatağında mısın? Merak etme sabahları çoğumuz bu şekildeyiz! Ancak ihtiyacımız olan şey sadece enerji değil, daha çabuk hazırlanmak. En azından makyajına hız katmak için makyaj çantandaki pratik ürünleri seçmelisin. Böylece makyajını yolda bile yapabilirsin! İşte ihtiyacın olanlar!

1.Güneş korumalı BB krem

Hızlıca hazırlanırken güneş korumasını da atlamamak gerekir. Ancak bunu yaparken önce güneş koruyucu ardından BB krem uygulamak yerine, güneş koruyuculu Kiehl's Actively Correcting & Beautifying BB Krem'i uygulayabilirsin.

 

2.Kapatıcı

Gözaltındaki mor görünümleri gizlemek için kapatıcıyı fırça yerine parmak uçlarınla uygulayarak zaman kazanabilirsin.

3.Likit allık

Makyaj dünyasındaki en pratik ürünlerden biri kesinlikle hem ruj hem de allık olarak kullanılan ürünler! Pembe veya şeftali tonları gibi doğal görünen renkteki Yves Saint Laurent Kiss & Blush'ı birkaç nokta halinde elmacık kemiklerine uygulayıp parmak uçlarınla yayarak elde edebilirsin.

 

4.Göz kalemi

Dumanlı göz makyajı için saatlerce uğraşmana gerek yok! Hem alt, hem de üst kirpik diplerine Maybelline New York göz kalemini uygulayıp parmak uçlarınla dağıtarak pratik dumanlı göz makyajı elde edebilirsin.

5.Maskara

 

Uygulaması sadece 30 saniye ama etkisi oldukça uzun olan maskaralar bakışlarını güçlendirmek için ideal! Gibi kirpiklerine hacim kazandırıp, daha uzun görünmesini sağlayan bir maskara ile artık işin çok kolay!

6.Kaş kalemi

Pudra veya maskara formdaki kaş belirginleştiriciler yerine kaş kalemlerini kullanmanı öneririz.

Artık sabahları alarmını biraz daha erteleyebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler