0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Sadece 3 Ürünle Yapabileceğin Pratik Yaz Makyajı

Favoriye Ekle
Sadece 3 Ürünle Yapabileceğin Pratik Yaz Makyajı

Sadece 3 ürün kullanarak yapabileceğin, aydınlık, enerjik ve doğal bir yaz makyajı ile karşındayız! Bu makalemizi okuduktan sonra tüm yaz bu pratik makyaj favorin olacak!

Yaz demek bizim için minimum makyaj malzemesiyle en iyi görünümü elde etmek demek. Bunun için de elimiz her zaman kolay kullanılan, hafif ve etkili ürünlere gidiyor. Bir ürünü birden fazla amaç için kullanmak ise en sevdiğimiz! İşte bu makalemizde, sadece 3 ürünle nasıl pratik bir yaz makyajı yapabileceğini anlatıyoruz!

Tüm yüze uygulanabilen bir kapatıcı

Tüm yüze uygulanabilen bir kapatıcı

Yaz makyajında pratik olmanın yolu, elindeki makyaj malzemelerini en iyi şekilde değerlendirmekten geçiyor. Örneğin ten makyajında pürüzsüz bir bitiş elde etmek, tüm kusurlarını doğal bir şekilde gizlemek için kapatıcını tüm yüzünde kullanabilirsin.

L’Oréal Paris’in Infaillible More Than Concealer kapatıcısı, göz altlarında olduğu gibi yüzün geri kalanındaki kusurları gizlemek için de son derece başarılı. Yüksek kapatıcılığı ile tek seferde en problemli yerleri bile kapatabilen bu kapatıcı, yüzde hiç ağırlık yaratmıyor. Tam yaz makyajı için uygun! More Than Concealer kapatıcıyı göz altlarına, burun kenarlarına ve yüzünde gizlemek istediğin diğer bölgelere hafifçe uygula ve dağıt. İşte ten makyajın sadece 1 ürünle bitti bile!

Bir ruj 3 farklı görev!

Bir ruj 3 farklı görev!

Makyaj malzemelerini yaratıcı bir şekilde kullanmayı çok seviyoruz! Bir ruju hem dudaklarda, hem yanaklarda allık olarak hem de gözde far olarak kullanmak tam bizlik bir kısayol. L’Oréal Paris’in son zamanlarda elimizden düşüremediğimiz Plump & Shine rujları da bu yaz makyajımızdaki en etkili silahımız.

Allık olarak:

Plump & Shine’ın Watermelon Plump rengi, adı da üzerine tam bir karpuz kırmızısı. Uygulandığında çok doğal bir etki veren bu ruj, yaz makyajında allık olarak kullanmak için de ideal! İlk önce ruju elinin üzerinde biraz ısıt, sonra da parmaklarında yanaklarına uygula. Verdiği doğal renk ile yeni güneşlenmiş gibi görüneceksin!

Far olarak:

Tam yaza uygun ıslak bir göz makyajı elde etmek için, parlak bitişli Plump & Shine rujları göz kapaklarında kullanmak da harika bir fikir! Gözlerde ışıltılı ve ıslak bir bitiş elde etmek için Plump & Shine rujların 103 Litchi Plump rengini kullanabilirsin. Altın ışıtlıları olan ve sürüldüğünde şeffaflaşan bu renk, göz makyajı için birebir. Hatta küçük bir tüyo, aydınlatıcı olarak bile kullanabilirsin!

Suya dayanıklı, kıvrık ve hacimli kirpikler

Suya dayanıklı, kıvrık ve hacimli kirpikler

Yaz makyajının olmazsa olmazı ise suya dayanıklı maskaralar. Yaz sıcağına ve nemine dayanıklı waterproof maskaralar gerçekten de bizim için büyük kurtarıcılar. L’Oréal Paris’in Unlimited Very Different Waterproof maskarası ise gün boyunca asla akmayan, bulaşmayan ama çıkarmak istediğinde de sadece ılık su ve pamuk yardımıyla kolayca çıkan, inanılmaz bir maskara. Kirpiklere verdiği lifting etkisi ile kıvrık ve hacimli kirpiklerin olsun istiyorsan, Unlimited waterpoof maskarayı bir an önce denemelisin.

Dolgun ve parlak dudaklar

Dolgun ve parlak dudaklar

Gelelim L’Oréal Paris Plump & Shine rujları gerçek amaçları için kullanmaya: Parlak ve dolgun görünen dudaklar! Yanaklarında kullandığın Watermelon Plump rengini dudaklarına da uyguladıktan sonra parmaklarınla hafifçe dağıtarak doğal bir bitiş elde edebilirsin. Plump & Shine rujlar dudaklarını olduklarından daha dolgun ve parlak gösterecekler ve bu görünüm bizce yaz makyajına çok yakışıyor!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön