loader

Sadece 5 dakikada yapabileceğin pratik ve cool 3 nail art önerisi

Favoriye Ekle
Sadece 5 dakikada yapabileceğin pratik ve cool 3 nail art önerisi

Yaz aylarında eğlenceli ve pratik tırnak görünümleri ile arkadaşlarının dikkatini çekmek ister misin? Bahar ve yaz dönemlerinde sık sık ojelerimizi değiştiriyoruz ve saatlerce uğraştığımız tırnak sanatımızı çıkarmak durumunda kalıyoruz. Şimdi sana göstereceğimiz 3 nail art önerisi ile ojelerini her an, her yerde kolaylıkla değiştirebilirsin. Çünkü bunları yapmak sadece 5 dakikanı alacak!

Geometrik desenler

Tırnaklarına rastgele çizgiler ve şekiller çizerek farklı bir görünüm yakalayabilirsin. Bu nail art stilinde pastel renkler kullanarak tırnaklarını renklendirmeni tavsiye ediyoruz. Bizim seçtiğimiz model gülen yüzü anımsatıyor. Sen de bu görünüm için önce yatay bir parantez daha sonra da düz bir çizgi çizerek tırnaklarını şekillendir. Geometrik şekilleri tırnağına çizmeye alıştıktan sonra zig zag denemeye ne dersin?

Farklı harfler

Diğer bir kolay nail art önerisi ise, tırnaklarına harf çizmen! Evet, yanlış okumadın. Tırnaklarına farklı farklı harfler çizerek arkadaşlarının dikkatini çekebilirsin. Bu çizgileri çizmek ilk başta zor gelebilir bu nedenle ince uçlu eyeliner fırçası ile harfleri çizebilirsin. Baz ojeni açık ve toprak rengi seçip, üzerine çizeceğin harfi mavi, turkuaz, pembe gibi yaz renklerinden seçebilirsin. Tercih sana kalmış!

Işıltılı tırnak dipleri

Glitter tırnakları her yerde görüyoruz! Bütün tırnağa uygulanan ışıltılı ojeye alternatif bir önerimiz var. Sadece tırnağının dibine ışıltılı ojeni sürüp farklı bir tarz yakalayabilirsin. Önce baz katını sür, daha sonra ışıltılı oneni tırnaklarının dibinde minik fırça darbesi ile uygula. Eminiz arkadaşlarının arasında bu trendin öncüsü sen olacaksın!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön