loader

Sadece rujla makyaj yapabilir misin?

Favoriye Ekle

Makyaj malzemelerimizi çok amaçlı kullanabildiğimizi biliyorduk. Mecburiyetten göz farı ile kaşlarını dolduran, rujunu allık olarak kullanan, bronzerı ile kontur yapan tek kişi ben olamam! Ama tek bir ürünle tüm makyajımı yapabileceğimi hiç düşünmemiştim… Ta ki Makyaj Şehirde kanalında, Makyaj vloggerları Cansu Yeğin ve Damla Kalaycık’ın eğlenceli makyaj challenge videosunu izleyene kadar!

Maybelline New York Makyaj Artisti Alp Kavasoğlu’nun hakemlik yaptığı videoda severek takip ettiğimiz vloggerlar kısıtlı sürede allık, kontur, göz makyajı ve dudak makyajını ruj ile tamamlıyor. Peki challenge videosunu kim kazanıyor? 

Makyaj Şehirde (@makyajsehirde)`in paylaştığı bir gönderi (17 Şub 2017, 08:53 PST)

40 saniyede göz makyajı, 40 saniyede kontur, 40 saniyede koyu bir dudak makyajı ve 20 saniyede allık uygulayan iki vloggerın video boyunca kahkahaları eksik olmuyor! İşin zor tarafı ise onlarca rujun arasından uygun rengi bulmakta ve evet ruj ararken geçen zaman da verilen sürenin içinde. Alp'in işleri zorlaştırmak için çoğu rujun paketini açmaması da eğlenceyi doruğa çıkarıyor. İkilinin düellosunda ortaya çok renkli kareler çıkıyor. Renkli derken, tam anlamıyla!

Ve kazanan...

Cansu Yeğin (@cansuyegin)`in paylaştığı bir gönderi (7 Şub 2017, 13:10 PST)

Challenge boyunca risk almaktan kaçınan Cansu, challenge konusunda biraz tecrübe edinmiş olacak ki Damla'ya nazaran doğal ve risksiz tercihler yapıyor. YouTube'da bırakılan yorumlardan anladığımız kadarıyla Cansu Yeğin, bu düellonun kazananı oluyor. 

Videoyu beğendin mi? Eğlenceli makyaj düelloları için Makyaj Şehirde kanalına sen de abone olabilirsin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler