loader

Sağlıklı bir cilt için sahip olman gereken 5 ürün!

Favoriye Ekle

Işıldayan, her zaman kusursuz görünen, canlı bir cilt görünümü kulağa biraz imkânsız gibi gelse de aslında doğru cilt bakım ürünleriyle mümkün! Sağlıkla parlayan bir cilt görünümünü, doğru beslenmenin ve zararlı alışkanlıklara sahip olmamanın yanında, doğru ve düzenli bir cilt bakım rutini ile elde edebilirsin.

Eğer sen de cilt bakım ürünlerinin arasında kayboluyor ve hangi ürünü alacağına bir türlü karar veremiyorsan, işte sahip olman gereken bakım ürünleri!

1.Güneş koruyucu krem

Havanın bulutlu olduğu, güneşin görünmediği günlerde bile

güneş koruyucu krem

sürmen gerektiğini biliyor muydun? Cildinin erken yaşlanmasını, kırışıklıkların ve çizgilerin belirgin olmasını istemiyorsan her gün evden çıkmadan önce yüksek faktörlü bir güneş koruma losyonu sürmelisin. Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense gibi ince yapılı bir losyonu, makyajının bazı olarak da kullanabilirsin.

2.Göz bakım kremi

Göz çevresi yüzümüzün en hassas noktası! Bu nedenle özellikle bu bölgeye ekstra özen göstermemiz gerekiyor. Yumuşak formüllü, göz çevresine canlılık kazandıran bir göz kremi ile göz çevrendeki yorgunluk izlerini bile bir anda gizleyebilirsin! Bizim önerimiz, Kiehl's Creamy Eye Treatment with Avocado gibi, avokado yağı ile formüle edilen göz kremi.

3.Cilt temizleyici

Cildini kurutmadan, makyaj kalıntılarını, ciltte gün boyu biriken yağı nazik şekilde temizleyen ve cildin sağlıklı görünmesini sağlayan bir cilt temizleyici köpük günlük bakım rutini için ideal. Kiehl's Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash gibi yoğun köpük formüllü cilt temizleyici bizim favorilerimiz arasında!

4. Cilt bakım toniği

Cildini temizledin. Şimdi sıra geldi cildini dengelemeye ve rahatlamaya! Sadece cildini yıkamak olmaz; cilt bakım toniği ile bu temizliği desteklemen gerekir. Özellikle alkol içermeyen Kiehl's Calendula Herbal-Extract Alcohol-Free Toner gibi bir tonik günlük bakım rutininin vazgeçilmezi olabilir!

5.Cilt bakım serumu

Bir sabah uyandığında, cildinin her zaman olduğundan daha ışıltılı, daha aydınlık ve daha canlı olduğunu görmek nasıl bir his olurdu? Bahsettiklerimiz bir rüyayı andırsa da, gece bakım serumuyla bu rüyayı gerçeğe dönüştürmek mümkün! Kiehl's Midnight Recovery Concentrate Serum'u yatmadan önce yüzüne uygulayıp, sabah uyandığında farkı görebilirsin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/