loader

Sahip olduğun en ETKİLİ güzellik ürünü: Buz!

Favoriye Ekle
Sahip olduğun en ETKİLİ güzellik ürünü: Buz!
null

Neredeyse tüm güzellik sorunlarının çözümü şu anda buzdolabında desek, ne derdin? Buzlar, bir çok cilt sorununa çözüm sağlıyor! Aramızdaki buzları eritmeye başlamadan önce hazırladığımız rehbere göz atmanı öneririz.

Güzellik sorularının tek cevabı: Buz

Buz uygulaması ile saniyeler içinde cilt sorunlarını çözümleyebilir, genç ve ışıltılı bir cilt görünümü kazanabilirsin. Nasıl mı? Senin için hazırladığımız rehberi okumaya devam et!

Göz altı halkalarından kurtul

Dün gece fazla mı geç uyudun? Eğer göz altı torbası ve koyu göz altı halkaları ile uyandıysan, buzunu ince bir kumaş parçasına sar ve göz altlarında beklet. Ardından kapatıcını uygula ve canlı bakışlarının tadını çıkar!

Gözenekleri küçült

Ah, bu gözenekler! Biz onları küçültmeye çalıştıkça, gitgide büyüyorlar. Cildine 10-15 saniye buz küpünü tutarak, gözeneklerin daralmasını sağla.

Yüzünü kaldır

Sabah uyandığında yüzüne buz uygula ve genç görünen daha sıkı cildinin keyfini çıkar!

Parıltını tazele

Cildinin parıltısını geri kazandırmak için tek ihtiyacın olan biraz buz uygulaması. Saniyeler içinde cildin sağlıklı ışıltısını geri kazanacak.

Güneş yanığını yatıştır

Güneş altında zamanın nasıl geçtiğini bilmiyoruz bazen! Eğlenceli dakikaların sonu ise bazen güzel sonuçlar doğurmayabiliyor. Neyse ki dolabındaki buz küpleri güneş yanıklarını yatıştıtmana yardımcı olacak.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön