loader

Sana Özel Rujunu Kendin Yap: YSL Beauty Rouge Sur Mesure

Favoriye Ekle

Sana özel yaratılmış bir ruj rengin olsun ister miydin? YSL Beauty Rouge Sur Mesure ile artık bu mümkün!

“Keşke bluzumla aynı renkte bir rujum olsaydı” dedin mi hiç? Peki hiç rengini çok sevdiğin birkaç ruju karıştırıp kendine özel bir ruj rengi elde etmeye çalıştın mı? Mükemmel ruj rengini bulma yolculuğunda hepimizin denediği birçok yöntem oldu. YSL Beauty Rouge Sur Mesure cihazı ise tüm bu hayallerimizi gerçekleştirmek için tasarlandı. İstersen seni daha fazla merak ettirmeden, sadece sana özel, kişiselleştirilmiş ruj rengini nasıl elde edebileceğini anlatalım!

YSL Beauty Rouge Sur Mesure Nedir?

YSL Beauty Rouge Sur Mesure Nedir?

YSL Beauty Rouge Sur Mesure, çok akıllı bir makyaj cihazı. Rujda devrim yaratan bu cihaz, hayallerimizdeki mükemmel ruj rengini yaratmamıza yardımcı oluyor. Bunu yaparken de renk konusunda uzman olan Perso’nun teknolojisinden yararlanıyor.

YSL Beauty Rouge Sur Mesure, 4 farklı ana renk ailesinden oluşan, yapay zeka ve gerçek zamanlı verilerle çalışan bir cihaz. İçerisindeki ruj rengi kartuşlarıyla binlerce ruj rengini parmaklarının ucuna getirebiliyor. Tek yapman gereken ona istediğin ruj rengini göstermek. Resmen sihirli gibi!

YSL Beauty Rouge Sur Mesure Nasıl Kullanılır?

YSL Beauty Rouge Sur Mesure’u cep telefonundaki uygulamayla eşleştirdikten sonra istersen var olan renklerden seçebilir, istersen cilt tonuna en uygun ruj rengini tasarlatabilir, istersen de kıyafetinde veya etrafında gösterdiğin bir rengi ruja dönüştürerek benzersiz ruj rengin elde edebilirsin.

Rengi belirledikten sonra bu akıllı cihaz, dudak boyutunu da belirttikten sonra içerisindeki renk kartuşlarından sana özel bir karışım hazırlamaya başlayacak. Fırça aplikatörü ile oluşan rengi karıştırdıktan sonra dudaklarına hemen uygulayabilirsin. Hatta en güzel tarafı, aynalı kompakt kısmı kapatıp çantana atarak sana özel rujunu gün boyu yanında taşıyabilirsin.

YSL Beauty Rouge Sur Mesure Renkleri ve Özellikleri

YSL Beauty Rouge Sur Mesure Renkleri ve Özellikleri

YSL Beauty Rouge Sur Mesure’un kırmızı, nude, turuncu ve fuşya olmak üzere 4 ana renk ailesine ait seçenekleri bulunuyor. Her renk ailesinin 3 farklı renk kartuşu bulunuyor. Açık, koyu ve çeşitlilik eklemek için farklı bir tondan oluşan bu kartuşlar, binlerce renk seçeneği sunuyor.

YSL Beauty Rouge Sur Mesure ile yarattığın renkler, tüm cilt tonlarına uyum sağlıyor. YSL Beauty’nin DNA’sından ilham alarak yaratılan bu renkler yoğun pigmentli ve göz alıcı sonuçlar veriyor. Susuz bir formülle hazırlandığı için son derece de hijyenik. Ayrıca bu cihaz o kadar akıllı ki, ruj kartuşlarının son kullanma tarihlerini takip eden bir çip de taşıyor ve zamanı geldiğinde uyarıyor.

YSL Beauty Rouge Sur Mesure’un renkleri ise şu şekilde:

Kırmızı kartuş ailesi: YSL Beauty kırmızı rujları gerçekten de her zaman ikonik olmuştur. YSL Beauty Rouge Sur Mesure’un kırmızı kartuş setindeki renklerle dilediğin kırmızı tonunu yaratabilirsin. Klasik kırmızılardan, canlı enerjik tonlara ve en göz alıcı bordo ve kahve tonlarına kadar tüm ruj renklerini kırmızı kartuşlarla elde edebilirsin.

Turuncu kartuş ailesi: Marakeş ve Sahra’dan esinlenen turuncu ruj kartuşlarıyla nude şeftali tonlarından parlak turuncu tonlara kadar istediğin tüm sıcak tonlu rujları elde edebilirsin.

Nude kartuş ailesi: Dudak rengi rujlar kişiden kişiye farklılık gösterdiği için YSL Beauty Rouge Sur Mesure esas ustalığını bu renk ailesinde gösteriyor. Sıcak veya soğuk, açık veya koyu fark etmeden, sana en çok yakışacak nude ruju yaratabilirsin.

Fuşya kartuş ailesi: YSL Beauty için pembe tam aşkın rengi! Fuşya ruj kartuşlarıyla ister parlak bir pembe ruj, istersen gül kurusu, istersen de çarpıcı bir bordo ruj rengi yaratabilirsin.

YSL Beauty Rouge Sur Mesure ile ruj rengini nasıl seçebilirsin?

YSL Beauty Rouge Sur Mesure ile ruj rengini nasıl seçebilirsin?

YSL Beauty Rouge Sur Mesure 3 farklı şekilde çalışıyor:

Renk paleti özelliği ile 1000’e kadar renk tarifi kendiliğinden bulunuyor ve seçtiğin rengin daha açık veya koyusunu da belirlemene yardımcı oluyor. Özel algoritması ve Modiface teknoojisi sayesinde tüm bu renkleri dudaklarında deneyebilirsin.

Renk eşleştirme yönteminde ise yapay zeka ve renk tanıma teknolojisini kullanarak, kameradan ister yüzündeki bir noktayı seçebilir, istersen de etrafında rengini beğendiğin bir öğeyi seçerek aynı renk ruju yaratabilirsin. Örneğin kırmızı ojelerinle rujunun aynı renk olmasını istiyorsan kamerayı ojelerine tutarak rengi seçebilirsin.

Son olarak renk stilisti yöntemiyle ruj rengi seçimini YSL Beauty Rouge Sur Mesure’a bırakabilirsin. YSL Education ve R&I tarafından geliştirilen algoritma, seçtiğin kıyafetle kendi fotoğrafını çektikten sonra stiline uygun rengi kendi tasarlıyor ve üretiyor. Böylece de hem tarzına hem de ten rengine uygun, benzersiz bir ruj rengi elde etmiş olacaksın.

YSL Beauty Rouge Sur Mesure'u Beymen Zorlu mağazasında bulabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler