loader

Sara Sampaio: Atkuyruğu ve kedi gözü makyajının muhteşem uyumu

Favoriye Ekle
Sara Sampaio: Atkuyruğu ve kedi gözü makyajının muhteşem uyumu

Koyu, gür saçları, yeşil gözleri ve kendinden emin duruşuyla, son zamanlarınn hızla yükselen modeli Sara Sampaio her katıldığı davette gözleri üzerine çekiyor. Geçtiğimiz günlerde Newyork'ta katıldığı gala'da turuncu elbisesi, cat eyelinerı ve yüksek atkuyruğu ile başdöndüren ünlü modeli, gelin hep beraber yakından inceleyelim.

Bronz makyaj

Bronz makyaj, Yaz mevsiminin olmazsa olmazlarından. Makyaj stillerini yakından takip eden Sara Sampaio'nun altın rengi makyajı için öncelikle, cildine primer uygula. Yaz sıcağında, makyajının daha uzun süre kalması için bunu her makyajında uygulamalısın. Daha sonra, BB kremini sür. BB kremin emildiğine emin olduğunda, bronz allığını, elmacık kemiklerine, alnının köşelerine ve çene bölgene uygula. Böylece öne çıkarmak istediğin bölgeleri vurgulamış olursun.

Kedi gözü makyajı

Sara Sampaio galada, güzelliği ile olduğu kadar kedi gözü makyajı ile de dikkat çekti. Bir makyajda kusursuz eyelinerdan daha güzel ne olabilir ki? Gözlerini daha büyük ve şekilli gösteren bu kedi gözü görüntüsü için, göz pınarından başlayarak kirpik diplerinin sonuna kadar eyeliner sür. Daha sonra eyeliner'ı kaşlarına doğru uzat. Böylece 'cat eye' etkisi verebilirsin. Bu makyajını sen de Sara gibi pembe parlatıcınla tamamlayabilirsin.

Atkuyruğu

Atkuyruğu bir kadın için adeta mucize! Kırışıklarımızı azaltan, gözlerimizi daha büyük gösteren ve cildimizi toparlayan bu saç stilini bir de kedi gözü makyajıyla tamamlayınca tadından yenmez! Sara Sampaio'da bu taktiği iyi uygulayan modellerden biri. Sen de bu görüntü için yeterli ipucunu topladın. Hemen denemeye ne dersin?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön