loader

Sayılarla Cannes: En çok hangi ürünler kullanıldı?

Favoriye Ekle
Sayılarla Cannes: En çok hangi ürünler kullanıldı?

13 Mayıs'ta görkemli bir açılış töreniyle başlayan 68.Cannes Film Festivali, renkli görüntülere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Ekip olarak festivalin perde arkasını merak ettik ve sayılarla hazırlık aşamasını gözler önüne serdik!

Hotel Martinez kulislerinde kaçar tane, neler kullanıldı?

Dünyanın ilgisini üzerinde tutan 68. Cannes Film Festivali, L'Oréal Paris sponsorluğunda heyecanlı bir hazırlık sürecini kapsadı. Bu sürece rakamlar üzerinden göz atmaya ne dersin?

400 Saç şekillendirici

Festivalin gösterişli saçları, 400 adet saç şekillendiricinin yardımıyla yaratıldı. Sofistike topuzlar, elegan dalgalar ve çekici nice saç modelleri için oldukça emek harcandı.

380 Maskara

Cannes çekiciliğini gözlere taşımak ve belirgin kirpiklerle çarpıcı bakışlar elde etmek adına, maskaranın gücünden yararlanıldı. 380 tüp maskara kullanılan festivalde, yıldızların bakışları böylece daha da çekici hale getirildi.

600 Oje

Manikür, makyaj ve saç gibi özel bir dikkat gerektiriyor. İster kırmızı, ister siyah ya da nude; Cannes ışıltısını tamamlamak için manikürün önemi büyük olduğundan, 600 adet oje kullanıldı.

1600 Ruj

Kırmızı halı merdivenlerinin demirbaşı, elbette ruj. 1600 tüp ruj, kırmızı halı ikonlarını daha da ikonik hale getirmek için görev başındaydı. Croisette'in öne çıkan ruj rengiyse nude.

17 Makyaj tasarımcısı

Uluslararası üne sahip yıldızların ve L'Oréal Paris güzellik elçilerinin ışıltısına ışıltı katmak için, 17 makyaj sanatçısı Hotel Martinez kulislerindeydi. Odaları "Glam" kulislerine çeviren sanatçılar, 12 gün boyunca Cannes'ı bir cazibe merkezi haline getirdi.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön