loader

Sebi Bebi ile: Makyaj temizleme ritüeli

Favoriye Ekle
Sebi Bebi ile: Makyaj temizleme ritüeli

Makyaj yapmak kadar, temizlemek de çok önemli. Eğer üşenip, makyajını temizlemeden uyuyanlardansan, yanlış yolda olduğunu söylemek zorundayız... Ama bu konuda sana Sebi Bebi bir tavsiye verebilir. İzlemeyi çok sevdiğimiz Makyaj vloggerı Sebi Bebi, bu sefer makyaj yapmak yerine, makyajını nasıl temizlediğini bizimle paylaşıyor!

Artık makyaj çıkarma ritüeli çok daha kolay! Bir sürü pamuk, temizleme sütü, göz makyajı çıkarıcı, tonik ve temizleme jelleriyle başa çıkmak çok zor ama tüm bu ürünlerin yerine, sadece tek bir ürün bize cevap olabiliyor; L'Oréal Paris Miscellar Makyaj Temizleme Suyu. Tam uyku saatinde, saatlerce makyajını temizleme derdine düşenlerdensen, bu ürün hemen yardımına koşabilir.

Adım adım makyaj temizleme

Önce, cilt tipine uygun olan temizleme suyunu seçmelisin. Hassas ve kuru ciltler ya da normal ve karma ciltlere uygun olan Miscellar Temizleme Suyu'ndan birini seçebilirsin.

-Tüm makyajını temizlemek için ihtiyacın olanlar ise, sadece pamuk ve temizleme suyun. Pamuğa, birkaç damla temizleme suyu döküp, önce göz makyajını çıkar. Gözlerine pamuğu dokundurup, şakaklarına doğru hafif hareketlerle temizleyebilirsin.

- Her iki gözüne de aynı işlemi yaptıktan sonra, başka bir pamukla rujunu dudaklarından tek hareketle temizle. Son olarak da tüm yüzünü, dekolte bölgeni ve boynunu yuvarlak hareketlerle pamuk yardımıyla sil. İşte bu kadar!

Makyajın ne kadar yoğun ve koyu olursa olsun, göz, dudak, cilt makyajını kolayca çıkarabilirsin. Hafif dokusu sayesinde hem cildin ferah bir nefes alır, hem de tüm makyajın derinlemesine temizlenir. Makyaj yapmadığın zamanlarda, günlük cilt temizliğinde de kullanıp, cildinin kirden ve yağdan arınmasını sağlayabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön