loader

Sebi Bebi ile: Naked Effect makyajı!

Favoriye Ekle
Sebi Bebi ile: Naked Effect makyajı!

Çok sevdiğimiz Vlogger Sebi Bebi ile senin için harika videolar hazırlamaya devam ediyoruz! Bu kez makyajımızın teması; "naked effect". The Urban Decay ürünleri kullanılarak yapılan bu çarpıcı makyajı elde etmek için adımları takip et!

1. Bazla başla

Yoğun bir göz makyajı öncesi göz makyajı primerı kullanmak göz makyajının uzun süre kalıcı olmasını sağlayacak. Sebi Bebi videoda Urban Decay Eye Shadow Primer Potion'ı kullanıyor.

2. Bantlardan yardım al

Para bandı veya kağıt bandı kuyruk efekti yaratacak şekilde gözlerinin dış köşelerine yerleştirerek far uygulamasını kolaylaştırabilirsin. Ardından Sebi Bebi'nin kullandığı Urban Decay Naked 3 paletinin en açık rengini tüm göz kapağına uygula. Ardından göz makyajını Sebi Bebi'nin videoda anlattığı adımları takip ederek uygulamaya devam et. Unutma, göz makyajının püf noktası dağıtma uygulamasında!

3. Göz makyajında son rötuşlar

Urban Decay Glide On Göz Kaleminin Smoke Out rengini eyeliner çeker gibi kalın bir şekilde çek, ardından göz makyajını göz kaleminle destekle! Urban Decay Perversion Maskara ile göz makyajını tamamla.

4. Ten görünümünü kusursuzlaştır

Naked Skin Ultra Definition Pudra ile ten görünümünü kusursuzlaştırarak ilginin göz makyajında kalmasını sağla.

5. Son dokunuşlar

Urban Decay Naked Lipgloss'u dudaklarına uygula. Ardından temiz bir makyaj fırçasını Naked 3 far paletinin ortasına rastgele dokundur ve elmacık kemiklerinin üzerine uygula. Makyaj sabitleyicini yüzüne sıkarak makyajını 16 saate kadar daha kalıcı hale getir!

Keyifli makyajlar!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön