loader

Şeftali Rengi Ruj İle 5 Adımda Doğal Görünüm

Favoriye Ekle

Her ten rengine uyan bir ru rengi arıyorsan seni şeftali rengi ruj rengini yakından tanımaya davet ediyoruz. Şeftali ruj renkleri, yüze hem canlı bir hava katıyor, hem de her makyaja naturel bir dokunuş ekliyor. Yani, yoğun bir göz makyaj yaptığında dengeyi kurmak için şeftali ruj rengini sürebilirsin. Şeftali tonları arasında biz en çok canlı ve kahve alt tonlu şeftali renklerini seviyoruz. Yaz mevsiminde daha turuncu alt tonlu şeftali ruja yönelsek de yılın büyük bir çoğunluğunda naturel ve nude alt tonlu şeftali ruju sürüyoruz. Her zaman rujunu şeftali rengi parlatıcı ile ön plana çıkarabileceğini unutma. Şeftali rengi dudak makyajına yakından bakmak için okumaya devam et!


Şeftali rengi dudaklar

Şeftali rengi dudaklar

Şeftali rengi dudak makyajı yüzüne doğal bir görüntü katar, seni çok daha genç gösterir. Şeftali rengi ruju biz en çok 'no makeup' stili ile birleştirmeyi seviyoruz. İnce bir ten makyajı, bronzer ile doğal kontür ve dudaklara nude alt tonlu şeftali ruj rengi. Bu makyaj stilini haftanın her günü tercih edebilirsin.

Editörün önerisi:

Şeftali rengi parlatıcı arayışındaysan Lancôme Juicy Shaker Freedom of Peach (Şeftali) 142 Ruj ile yüzüne canlılık ve renk katabilirsin. Şeftali parlatıcını istersen rujunun üzerine sürebilir veya istersen direk dudaklarının üzerine uygulayabilirsin.

Şeftali rengi makyaj önerileri

 

Şeftali rengi makyaj önerileri

Yaz makyajı tendleri arsındaki Şeftali tonu makyaj yapmak isteyen kadınlar ten rengine uygun şeftali tonunu bulmalılardır. Açık tenlilere daha canlı ve sıcak alt tonlu açık şeftali rengi yakışırken, esmerlere ise kahve alt tonlu şeftali rengi yakışıyor.

Şeftali rengini makyajında nasıl dengeleyebilirsin?

Şeftali Rengi Ruj İle 5 Adımda Doğal Görünüm_1

Şeftali rengi makyaj yaparken yüzündeki renklerin dengesini iyi kurman gerekiyor. Şeftali rengi ruj en çok nude ve pastel tonlarla yakışıyor. Şeftali tonu far kullanmak istersen yanaklarında bronzer ve dudaklarında lipstick kullanman yeterli olacaktır.

Şeftali rengi allık ile canlı görün

Şeftali rengi allık ile canlı görün

Şeftali tonu allık favori allık renklerimizden biri... Hatta favori allık rengimiz bile olabilir! Şeftali ruj rengini şeftali allığınla birleştirmek istediğinde L'Oréal Paris Life's A Peach Allık'ı mutlaka denemelisin.

Şeftali tonu allık yanaklarına naturel ve canlı bir hava katarken dudaklarında da şeftali ruj ile enerjini en yüksek seviyede tutabilirsin. Her ne kadar şeftali tonu allık yaz aylarında daha çok karşımıza çıksa da biz kış aylarında d şeftali rengi allık sürmeyi çok seviyoruz.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Şeftali rengi ruj önerileri

NYX Professional Makeup - Suede Matte Lipstick - Peach Don't Kill My Vibe

NYX Professional Makeup - Suede Matte Lipstick - Peach Don't Kill My Vibe

Mat şeftali ruj rengi arayışında olanlar için harika bir önerimiz olacak. Dudaklarını kurutmayan hatta tam tersi dudaklarını besleyecek bir mat ruj bulduk desek?

NYX Professional Makeup - Suede Matte Lipstick - Peach Don't Kill My Vibe koyu şeftali tonunda. Kadife yumuşaklığındaki bu ruj makyajının havasını bir anda değiştirerek sana daha çekici bir görüntü sunacak. Mat rujunu her zaman tek kat uygulamalı, rujun kuruduktan sonra tekrar ruj sürmemelisin.

L'Oréal Paris - Color Riche Shine Ruj 111 INSTAHEAVEN

L'Oréal Paris - Color Riche Shine Ruj 111 INSTAHEAVEN

Parlak bitişli şeftali ruj arıyorsan L'Oréal Paris - Color Riche Shine Ruj 111 INSTAHEAVEN rengini çok seveceksin! Sanki dudaklarına şeftali rengi bir filtre verecek olan bu parlak ruj, ıslak makyaj görünümlerine çok yakışıyor. Bol aydınlatıcı kullandığın ten makyajını şeftali parlak ruj ile tamamlayabilirsin.

Maybelline New York - Super Stay Matte Ink Unnudes 65 Seductress

Maybelline New York - Super Stay Matte Ink Unnudes 65 Seductress

Dudaklarından gün boyu çıkmayacak şeftali rengi bir ruj arıyorsan Maybelline New York - Super Stay Matte Ink Unnudes 65 Seductress senin için doğru tercih olacak. Nude alt tonlu olan bu renk kahverengi göz makyajları ile çok yakışıyor. Kirpik dibini kahverengi far ile ortaya çıkarman ve şeftali mat rujunu sürmen günlük makyaj için yeterli olacak.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön