loader

Selfie rehberi: Fotoğraflarda nefes kesici görün!

Favoriye Ekle
Selfie rehberi: Fotoğraflarda nefes kesici görün!

Akıllı telefonlar, ön kamera, sosyal medya derken hangi gün hangi selfie'ye dahil olacağımızı kestiremiyoruz. Üstelik çekilen selfielerin çoğunda da pek hoş görünmüyoruz. Bunun önüne geçmek ister misin? Hazırladığımız rehberle sen de her Selfie de çekici görünebilirsin!

Kusursuz Selfie'ye giden yolda 4 adım

Selfie çılgınlığı büyüye dursun, ölümsüzleştirdiğin anlarda kusursuz görünmek için bilmen gereken adımlarda senin gizli silahın olsun!

1. Parlamayı önle

Fotoğrafta en korktuğumuz makyaj sorunu, parlayan bir cilt. Bunun önüne geçmek için parlamaya müsait olan T bölgene pudra uygulamanı öneririz.

2. Kontur uygulaması en yakın dostun

Daha küçük görünen bir burun, daha keskin yüz hatları veya daha zayıf yanaklar için filtre uygulamasına ihtiyacın yok. Kontur uygulaması tekniklerini öğrenip, bronzerından da yardım alarak istediğin yüz şekline saniyeler içinde kavuşabilirsin.

3. Lip glossunla ilüzyonlar yarat

Selfie'de dolgun görünen dudaklar için 'duck face' yapmana gerek kalmasın. Sezonun da en trend makyaj malzemelerinden olan lip gloss'un yardımıyla dolgun dudak ilüzyonu yarat.

4. Yoğun kirpiklerle bakışlarını vurgula.

Dolgun kirpikler gündelik hayatta olduğu gibi, makyajımızda da vazgeçemeyeceğimiz bir görünüm. Selfie öncesi siyah maskarandan yardım almayı unutma.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön